Johnny Depp
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Johnny Depp umrze jeszcze w tym roku?!

Przyjaciele obawiają się o jego życie

Sabina Zięba 25 listopada 2019 20:00
Johnny Depp
Fot. Getty Images

Zachodnie media podały, że 56-letni Johnny Depp umrze jeszcze przed końcem tego roku! Podobno jest w złym stanie psychicznym oraz fizycznym. Co się dzieje z hollywoodzkim aktorem?

Śmierć Johnny'ego Deppa

Pogłoski o złym stanie Deppa pojawiły się kilka dni temu w najnowszym numerze magazynu Globe. W artykule można przeczytać, że gwiazdor bardzo przeżywa wojny sądowe z byłą żoną, Amber Heard, przez co bez przerwy nadużywa alkoholu. Ich informator donosi: „Johnny wciąż zamawiał kolejne butelki wódki do swojego pokoju do 3 nad ranem w noc przed ostatnim wyjściem na czerwony dywan, a w trakcie imprezy pił alkohol z kubka na kawę. To było szalone”.

Ich domniemany rozmówca dodał również, że współpracownicy Deppa „musieli próbować utrzymać go na nogach”, jednak nie potrafił sprecyzować, podczas której imprezy gwiazdor był w aż tak złym stanie, przez co wielu dziennikarzy nie traktuje tej informacji poważnie.

Wiadomo, że aktor ma wystąpić wystąpić w planowanej na przyszły rok kolejnej części filmu Fantastyczne zwierzęta. Parę tygodni temu widziano go także podczas uroczystego otwarcia Seminole Hard Rock Hotel & Casino w Hollywood na Florydzie, gdzie prezentował się doskonale. Było to jego ostatnie wyjście na czerwonym dywanie i na próżno szukać jego zdjęć z imprezy z kubkiem na kawę w ręku.

Myślicie, że Johnny Depp jest w dobrym stanie?  

Johnny Depp

Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.