John Porter przedstawił nową dziewczynę byłej żonie Anicie Lipnickiej

Katarzyna Piątkowska 19 lutego 2018 20:00

Gdy Anita Lipnicka i John Porter rozstali się po dziewięciu latach małżeństwa ich fani przecierali oczy ze zdumienia. Przecież byli taką fantastyczną parą. Stworzyli wspaniały związek, mają córkę Polę, nagrali razem cztery płyty. Później walijski muzyk, mieszkający od 40 lat w Polsce w programie Kuby Wojewódzkiego mówił: „Nie rzuciłam jej, ani ona mnie. Po prostu zdecydowaliśmy, że nasza wspaniała podróż zgasła i nie ma po co ciągnąć jej dalej. Jak się pracuje, ma dziecko i jest ze sobą 7/24… wypaliliśmy się po prostu”.

Dlaczego się rozstali?

Anita, w Dzień dobry TVN powiedziała: „Intensywność, symbioza, w której żyliśmy tyle lat okazała się strasznie uciążliwa na dłuższą metę”.

Mówiono, że rozstali się w atmosferze skandalu, że Porter nie wspierał byłej żony, gdy ta zachorowała na nowotwór.

Wydaje się jednak, że nawet jeśli przynajmniej część z tych plotek była prawdą teraz łączą ich bardzo poprawne, a nawet przyjacielskie stosunki.

Ślub w tajemnicy i nowa dziewczyna

Rok temu Anita Lipnicka w tajemnicy wyszła za mąż za byłego dyrektora agencji reklamowej, grafika Marka Gray’a, który by z nią być sprzedał dom w Anglii i wszystkie sportowe samochody i przeprowadził się do Polski.

Zobacz także:

Rok temu, na serwisie Onet Kultura opublikowano wywiad z Johnem Porterem, w którym mówił, że kiedy się zakochuje zapomina o całym świecie i staje się bardzo monotematyczny, podobnie jak większość jego piosenek. Wygląda więc na to, że w najbliższym czasie jego piosenki będą właśnie takie. Od niedawna muzyk widywany jest w towarzystwie Sandry Boraczyńskiej. Dzieli ich jeszcze większa różnica wieku niż z Anetą, bo nowa dziewczyna jest młodsza od Portera o 32 lata.

Patchworkowa rodzina

W październiku para, razem z córką Portera i Lipnickiej Polą, pojechała na wspólny wypad do Tel Awiwu. Cała trójka doskonale się bawiła w swoim towarzystwie.
Niedawno Sandra poznała w końcu Anitę. Czy się zaprzyjaźnią? Nie wiadomo, ale wygląda na to, że są w stanie stworzyć patchworkową rodzinę. Porter zapytany w wywiadzie o to, czy jeszcze raz nagra coś z Anitą odpowiedział: „Wszystko jest możliwe. Mamy bardzo wiele wspólnego muzycznie i życiowo, szanujemy się nawzajem. Nasze relacje są bardzo dobre”.

Okazuje się, że Anita Lipnicka i John Porter, podobnie jak Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski, są kolejnym przykładem na to, że przyjaźń po rozstaniu jest możliwa.   ZOBACZ ZDJĘCIA

1/6
Anita Lipnicka i John Porter na okładce magazynu Viva!
Copyright @Viva! nr 22 z 3.11.2003
1/6

Okładka VIVY! z 2003 roku, na której Anita Lipnicka leży naga w objęciach Johna Portera przeszła do historii polskiej prasy.

2/6
Anita Lipnicka wzięła ślub!
Copyright @Facebook
2/6

Rok temu Anita Lipnicka i Mark Grey pobrali się w tajemnicy przed wszystkimi.

3/6
Anita Lipnicka wzięła ślub!
Copyright @Facebook
3/6

Po rozstaniu z Johnem Porterem Anita zastanawiała się, czy jeszcze ułoży sobie życie. Stało się to szybciej niż sądziła.

4/6
John Porter i Sandra Boraczyńska
Copyright @Instagram John Porter
4/6

John Porter na swoim Instagramie zamieszcza zdjęcia z nową dziewczyną Sandrą Boraczyńską.

5/6
John Porter i Sandra Boraczyńska
Copyright @Instagram John Porter
5/6

John i Sandra spędzili wspólnie Sylwestra na zamku w Olsztynie, a niedawno pierwszy raz pojawili się razem na gali wręczenia nagród Bestsellery Empiku.

6/6
John Porter z córką Polą
Copyright @Instagram John Porter
6/6

Córka Johna Portera i Anity Lipnickiej podobno bardzo lubi nową dziewczynę ojca.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.