Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame
O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Pierwszy seks jaki uprawiałam w wieku 14 lat smakował... nijak”

Joanna Przetakiewicz opowiedziała o swoim pierwszym razie 

Olga Figaszewska 23 lipca 2019 09:55
Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Joanna Przetakiewicz rozpoczęła rewolucję! Bizneswoman powołała społeczność - Erę Nowych Kobiet  i to za jej pomogą próbuje uczyć kobiety wiary we własne umiejętności, pewności siebie i samoakceptacji.  Dla niej nie ma tematów tabu. Joanna Przetakiewicz wciąż zaskakuje. W jednym z ostatnich wywiadów dyrektor kreatywna domu mody La Mania  opowiedziała o seksie po pięćdziesiątce i swoim pierwszym razie. 

Joanna Przetakiewicz o pierwszym razie 

Joanna Przetakiewicz  wypowiedziała się na temat seksualności, seksu po pięćdziesiątce i utracie dziewictwa. Czy z wiekiem seks smakuje coraz lepiej?

,,Kocham seks  i nie wyobrażam sobie bez niego życia. Nie będę więc opowiadać bajek, że dopiero po pięćdziesiątce odkryłam, jaki to seks jest cudowny. Nie ma znaczenia gdzie i jak. Ważne z kim i jak. Natomiast jak to w życiu - raz potrzebuje więcej czułości, więcej seksu, innym razem odwrotnie", mówiła w rozmowie z Katarzyną Piątkowską dla viva.pl.

Teraz bizneswoman zdecydowała się na szczere wyznanie na temat swojego pierwszego razu.

,,Pierwszy seks jaki uprawiałam mając 14 lat smakował... nijak. Przynajmniej na początku. Miałam cudownego pierwszego chłopaka, to była wielka miłość. Każdemu życzę, by w ten sposób rozpoczynał swoje miłosne przygody, związki i życie. Natomiast byłam tak nieopierzona, niedojrzała, że nie byłam w stanie docenić smaku intymności, erotyki, seksu. Dziś jestem dużo bardziej, a wszystko zależy od tego z kim, a nie kiedy", wyznała Filipowi Borowiakowi dla Faktu 

Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?