Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame
O NIEJ SIĘ MÓWI

Joanna Przetakiewicz pozuje nago na Instagramie. Fani są zachwyceni jej odważnym zdjęciem! 

Takiej fotografii nikt się nie spodziewał...

Gabriela Czernecka 19 października 2019 19:21
Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Joanna Przetakiewicz nago na Instagramie. Gwiazda nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Wielokrotnie udowadniała, że nie ma kompleksów, a najnowsza fotografia jest tylko potwierdzeniem tego, że nic w tej kwestii się nie zmieniło! Właścicielka marki La Mania przez tysiące internautek uważana jest za ideał kobiecości. Nic dziwnego, że postanowiła pokazać kobietom, że każda z nich jest piękna i może czuć się szczęśliwa. To odważne zdjęcie z pewnością jest tego dowodem!

Joanna Przetakiewicz nago

Gdy kilka miesięcy temu pozowała do Playboya  podkreśla, że zrobiła to z myślą o sobie i innych kobietach:
„Zrobiłam to, bo chciałam i mogłam. Wierzę, że rozpoczęła się era nowych kobiet i trzeba o tym głośno mówić. To czas aby ostatecznie przełamać stare, nieaktualne i niesprawiedliwe schematy społeczne. Poruszać tematy tabu. Zaprzeczyć zakurzonym stereotypom. Tak, mówi się, że kobiety są dzisiaj wyzwolone, odważne i świadome. Z drugiej strony jest tyle rzeczy, których dojrzałej kobiecie nie wypada: nosić mini, zakochać się w młodszym mężczyźnie, pozować do nagiej sesji w Playboyu, kiedy kończy się 50 lat”, wyjaśniała Joanna Przetakiewicz.

Teraz gwiazda znów przełamuje niesprawiedliwe społeczne schematy i zaprzecza stereotypom! „Należę do pokolenia kobiet, którym powtarzało się: bądź skromna, nie wychodź przed szereg, poczekaj, aż cię zauważą, może pochwalą…”, mówiła jakiś czas temu projektantka.

Wówczas skierowała do Polek apel: „Teraz, kiedy jesteś już dojrzałą kobietą i wiesz, czego nie musisz i kim nie będziesz jesteś mądrzejsza życiowo, bardziej świadoma własnej wartości, wolno ci więcej. Ciesz się swoją zmysłowością, z upływem czasu stajesz się bardziej wyrazista. Polki to jedne z najpiękniejszych kobiet świata. Niektóre są jednak zbyt skromne żeby nawet w ten sposób o sobie myśleć”.

Dziś wciąż jest wierna swoim przekonaniom czego dowodem jest jej zdjęcie, na którym pozuje nago. Joanna Przetakiewicz zmysłową fotografię podpisała: „NA SZCZĘŚCIE. Czy chcesz być zdrowa i kochana? Jeśli tak zacznij tak o sobie myśleć. Odczuwać miłość i siłę. To najlepsze co możemy dla siebie zrobić. Od zaraz!”. Trudno nie zgodzić się z komentarzami fanów, którzy jednogłośnie twierdzą, że to zdjęcie to hit dzisiejszego dnia na Instagramie! Zgadzacie się?  

Joanna Przetakiewicz, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.