Joanna Moro
Fot. Instagram @joannamoro.official
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Moro zachwyca na odważnych fotografiach!

,,Kocham przyrodę, kocham naturalność, kocham…"

Olga Figaszewska 4 lipca 2020 06:45
Joanna Moro
Fot. Instagram @joannamoro.official

Joanna Moro niedawno po raz trzeci została mamą! Aktorka cieszy się każdą chwilą z córeczką, Ewą.  Na Instagramie gwiazda dzieli się z fanami nie tylko pięknymi rodzinnymi kadrami. Joanna Moro zachwyciła internautów ostatnim wpisem i wyznaniem. 

Joanna Moro na odważnych zdjęciach 

Joanna Moro wraz z najbliższymi udała się w podróż po Polsce. Korzysta z wolnego czasu i odpoczywa w promieniach letniego słońca.  W sieci możemy podziwiać kadry z Mazur, którymi gwiazda podzieliła się z fanami. Na opublikowanej serii zdjęć aktorka pozuje... topless!

,,Poranny rytuał 💚💙💚 #peace #calm #nature", podpisała odważne fotografie Joanna Moro. Do fotografii dołączony był też filmik, w którym aktorka wyznaje: ,,Kocham przyrodę, kocham naturalność, kocham…".

W komentarzach nie brakowało zachwytów. ,,Piękna fotka, ale jednocześnie podziwiam za odwagę w publikacji w takim pozytywnym sensie", Piękna kobieta...nareszcie ktoś z normalnymi brwiami i naturalnym ciałem.Bardzo miło się patrzy😊", ,,Piękna naturalna kobieta", ,,Brawo Pani Joanno", czytamy.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poranny rytuał 💚💙💚 #peace #calm #nature

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

To nie pierwszy raz, kiedy Joanna Moro pojawiła się topless na Instagramie. Ostatni raz zapozowała do takich zdjęć będąc w siódmym miesiącu ciąży. 

„Kochani, wiele kobiet i (mężczyzn tez) wstydzi się swojego ciała, są niezadowoleni z niektórych części ciała, chcą je zmieniać chirurgicznie lub chowają je, ukrywają. Pisze o tym i daje kilka zdjęć odkrywających naturę, bo myślę jak ważne jest, żebyśmy zaakceptowali i pokochali siebie takimi jakimi jesteśmy”, pisała Joanna Moro.

Aktorka podkreśla wówczas, że wiele osób sugeruje się dziś pięknem, wyidealizowanymi obrazami. A to nie jest dobry pomysł na poszukiwanie własnej drogi i szczęścia.

„Każdy z nas jest inny, inaczej postrzega piękno, ma inna estetykę, inne potrzeby - bądźmy tolerancyjni względem siebie tez. Nie wstydźmy się siebie, takimi jakim jesteśmy!

Ja uwielbiam żywioł wody, jego bezkompromisowość i sile. W wodzie czuje się wolna lekka, czuje się częścią tego żywiołu. . Lubię się zupełnie zjednać z tonia wody bez żadnych ograniczeń!”, dodała. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, wiele kobiet i (mężczyzn tez) wstydzi się swojego ciała, są niezadowoleni z niektórych części ciała, chcą je zmieniać chirurgicznie lub chowają je, ukrywają. Pisze o tym i daje kilka zdjęć odkrywających naturę, bo myśle jak ważne jest, żebyśmy zaakceptowali i pokochali siebie takimi jakimi jesteśmy . Nie sugerowali się pięknem lub wzorcem innych, tylko czerpali inspiracje do odnajdywania własnej drogi, szczęścia i piekna. Każdy z nas jest inny, inaczej postrzega piękno, ma inna estetykę, inne potrzeby - bądźmy tolerancyjni względem siebie tez. Nie wstydźmy się siebie, takimi jakim jesteśmy! Ja uwielbiam żywioł wody , jego bezkompromisowość i sile . W wodzie czuje się wolna lekka, czuje się częścią tego żywiołu. . Lubię się zupełnie zjednać z tonia wody bez żadnych ograniczeń!

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.