Joanna Krupa żegna Hugh Hefnera i wspomina okładki z nim
Fot. Instagram @joannakrupa
WSPOMNIENIE

Joanna Krupa w poruszających słowach o Hugh Hefnerze: „Ten człowiek zmienił moje życie. Jestem wdzięczna, że we mnie uwierzył”

Konrad Szczęsny 28 września 2017 10:33
Joanna Krupa żegna Hugh Hefnera i wspomina okładki z nim
Fot. Instagram @joannakrupa

Hugh Hefner nie żyje. Założyciel „Playboya” zmarł w wieku 91 lat w swojej luksusowej rezydencji. Wiadomość o zgonie skandalisty i milionera podała firma Playboy Enterprises. Medialne doniesienia wstrząsnęły Joanną Krupa, która zamieściła na swoim Instagramie poruszający wpis, w którym wspomina zarówno zmarłego Hefnera, jak i sesje okładkowe dla „Playboya”, którego łamy zdobiła w 2005 i 2009 roku.

Polecamy też: Zmarł Hugh Hefner, założyciel „Playboya”. Miał 91 lat

Polecamy też: Jest ojcem sukcesu wielu gwiazd. Komu znajomość z Hugh Hefnerem przyniosła największe korzyści?

Joanna Krupa żegna Hugh Hefnera na Instagramie

Joanna Krupa nie ukrywa, że to dzięki Hugh Hefnerowi rozpoczęła się jej kariera w show-biznesie i sesje w „Playboyu” otworzyła jej drzwi do międzynarodowej kariery. 

Jest mi niezmiernie przykro z powodu śmierci Hugh Hefnera. Ten człowiek naprawdę zmienił moje życie, podobnie jak Carmen Electry czy Pameli Anderson”, rozpoczęła swój wpis modelka, po czym z rozrzewnieniem zaczęła wspominać, jak rozbierała się na łamach „Playboya”.

Choć nigdy nie byłam Playmate, Hugh umieścił mnie na okładce dwukrotnie: w 2005 i 2009 roku. Jestem wdzięczna, że we mnie uwierzył. Gdy pierwszy raz zaproponował mi sesję okładkową, nazwał mnie „najseksowniejszą modelką w strojach kąpielowych na świecie”. To otworzyło mi wiele drzwi. Zawsze będę wdzięczna za szansę, którą od niego otrzymałam. To dzięki temu mogłam realizować marzenia. Spoczywaj w pokoju Hugh, jesteś prawdziwą legendą. Nie zapominaj o niesamowitych imprezach w rezydencji. Nikt nie może ich przebić!”, podkreśliła poruszona Joanna Krupa.

Polecamy też: Rezydencja Playboya sprzedana! Z Hugh Hefnerem w środku, ale bez króliczków. Zobaczcie zdjęcia!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.