Joanna Krupa, 	Jolanta i Joanna Krupa, Viva! 6/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
z życia gwiazd

Joanna Krupa pokazała serię ujęć z mamą. Miała ku temu ważny powód. "Dziękuję, że [...] nie podcinasz mi skrzydeł"

Kadr z porodówki wzbudził najwięcej emocji

Marcjanna Maryszewska 16 maja 2023 08:51
Joanna Krupa, 	Jolanta i Joanna Krupa, Viva! 6/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Fani Joanny Krupy od lat zachwycają się jej piękną relacją z ukochaną mamą. O ile sytuacja tego nie wymaga, panie są praktycznie nierozłączne! Jolanta Krupa towarzyszy córce na każdym etapie jej życia. Najlepszym dowodem na to jest seria zdjęć, które modelka pokazała na Instagramie — wśród nich wyjątkowe wspomnienie z porodówki...

Joanna Krupa o relacji z mamą

Dzień Mamy jest szczególnym świętem dla obu pań. Joanna Krupa nie wyobraża sobie życia bez mamy, i z wzajemnością. Pod jednym dachem spędziły niemal całe życie, nigdy nie uznając swojej obecności za męczącą. "Chyba z moją mamą nigdy nie odetniemy pępowiny"przyznała gwiazda w wywiadzie dla VIVA.pl, i dodała: "Najpierw, jak miałam 20 lat, to się wyprowadziłam do Los Angeles na około rok. Potem zechciała ze mną zamieszkać moja siostra, aż w końcu moja mama stwierdziła, że skoro córki wyjechały w jedno miejsce, to ona do nas dołączy. Mieszkałyśmy w trójkę. Gdy poznałam pierwszego męża, to też żyłyśmy w jednym domu. To było dla nas normalne".

CZYTAJ TAKŻE: Joanna Ibisz szczerze o relacji z synami Krzysztofa Ibisza

W tej samej rozmowie przyznała, że jej córeczka Asha również uwielbia panią Jolantę — do tego stopnia, że Joanna Krupa bywa zazdrosna! "Teraz mam córeczkę i chciałabym, żeby mama była blisko. Bo Asha ma obsesję na punkcie babci, a babcia ma obsesję na punkcie wnuczki. Nie przesadzam. Ich miłość jest piękna, chciałabym by były obok siebie codziennie [...] Czasem jestem trochę zazdrosna, bo dla Ashy mama nie musi istnieć. O babcię pyta, odkąd tylko wstanie. Pyta: „gdzie baba, gdzie baba?”. A ja mówię: „Ale jest mama! A baba śpi”. „Nie, nie, ja idę obudzić babę”, odpowiada mi", żartowała modelka.

Jolanta i Joanna Krupa, Viva! 6/2019

Joanna Krupa, 	Jolanta i Joanna Krupa, Viva! 6/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Joanna Krupa pokazała swoją mamę. Jolanta Krupa towarzyszyła jej przy porodzie

Nic dziwnego, że pani Jolanta ma tak świetny kontakt z córką i wnuczką. Joanna Krupa bardzo ceni sobie matczyną miłość i chętnie podkreśla, jak ważną rolę odegrała jej w życiu. Ostatnie dni były doskonałą okazją do przypomnienia tego faktu. Na Instagramie gwiazdy pojawiła się seria poruszających kadrów, ukazujących ją i mamę na różnych etapach życia.

Niewątpliwie najwięcej emocji wzbudziło zdjęcie z porodówki, na którym trzyma nowo narodzoną Ashę w objęciach. W tle zaś widzimy jej mamę, która z przejęciem patrzyła na zapłakaną córkę. Łzy emocji, wzruszenia i bólu wybijają się na pierwszy plan... Joanna Krupa opatrzyła swój wpis poruszającymi życzeniami skierowanymi do rodzicielki. Przypomnijmy, że w Ameryce Dzień Matki obchodzi się 14 maja.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Tata na medal! Tak Robert Lewandowski spędza czas z córeczkami

"Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki dla mojej bohaterki. Dziękuję za nauczanie i okazywanie mi współczucia, empatii i miłości. Modlę się, by mnie i Asha łączyła ta sama więź, odkąd byłam małą dziewczynką. Dziękuję za uczynienie mnie silną i niezależną. Dziękuję, że pozwalasz mi realizować swoje marzenia i nigdy nie powstrzymujesz mnie i nie podcinasz mi skrzydeł. Zawsze będąc moją największą fanką i moją pozytywną energią i siłą, że cokolwiek bym w życiu nie robiła, będę w tym najlepsza i odniosę sukces. Dziękuję za pokazanie mi, że bycie współczującą, kochającą i empatyczną osobą rządzi wszystkim w życiu. Bez tego nie mamy nic, nawet jeśli odnosi się sukces oraz wykształcenie. Aby być dobrym człowiekiem, wszystko zależy od tego, jak traktujesz innych i jakie serce masz dla innych w życiu. Dla wszystkich dziedzin życia. Kocham Cię Mamo" — czytamy pod wspólnymi zdjęciami matki i córki. 

Życzymy obu paniom dużo szczęścia i spokoju!  

Źródło: JastrząbPost

Fot. Instagram: joannakrupa

Fot. Instagram: joannakrupa

Fot. Instagram: joannakrupa

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.