Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Tata na medal! Tak Robert Lewandowski spędza czas z córeczkami

Klara i Laura przygotowały dla niego wyjątkową niespodziankę

Olga Figaszewska 15 maja 2023 20:45
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Córeczki są dla niego całym światem! Klara i Laura zmieniły jego życie na zawsze, otworzyły go na ludzi. Mimo licznych wyjazdów, zgrupowań spędza z dziewczynkami każdą chwilę. Chce kolekcjonować wszystkie wspomnienia i wspólnie z ukochaną żoną, Anną Lewandowską troszczy się o przyszłość pociech. Dla córeczek Robert Lewandowski zrobi wszystko. W ostatnim czasie dał się im przekonać na mały pobyt w domowym salonie piękności! Kadry zachwyciły fanów! 

Robert Lewandowski o relacji z córeczkami

Życie Ani i Roberta Lewandowskich zmieniło się sześć lat temu, gdy para powitała na świecie córeczkę, Klarę. Trzy lata później dołączyła do nich Laura. Dziewczynki są dla rodziców szczęściem i napawają ich dumą. 

W wywiadach sportowiec podkreśla, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Pragnie wypracować sobie z córkami wyjątkową więź. I to mu się udaje. Niedawno rodzina przeprowadziła się do Hiszpanii, gdzie piłkarz jest ważną postacią w drużynie Barcelony. Klara i Laura świetnie się odnalazły w nowej rzeczywistości. „Patrzę, jak dorastają, jak działa na nich ta zmiana kultury, zmiana języka, jak się uczą, jak wszystko łapią. Zazdroszczę im tego, że na starcie już mają taką możliwość nauki języków i mówienia w tych językach. Jestem dumny z nich, że tak fajnie się odnajdują, że tak są otwarte", mówił o swoich córkach w jednym z wywiadów dla Rozmowy Dzień Dobry TVN.

Czytaj też: Anna Lewandowska wiele zawdzięcza ukochanej babci. Jolanta Krzywańska wniosła nowe światło do życia trenerki

Robert Lewandowski: Córki przygotowały dla niego dzień w domowym salonie piękności

Robert Lewandowski chce przekazać Klarze i Laurze wzór ojca, taki, jaki sam chciałby mieć. „Chciałbym być takim wzorcem, że jak już będę starszy, jak moje dzieci będą miały własne życie, to żeby zawsze chciały do mnie przyjechać, porozmawiać i spędzić ze mną czas”, zwierzał się w tym samym wywiadzie.

Nie ukrywa, że często daje się namówić córeczkom na różne rzeczy. Zdarza się, że bawią się salon piękności! „Paznokci nie dałem sobie jeszcze pomalować. Od tego uciekam, ale daję sobie malować twarz, ręce. Już nie mówię o ubraniach, ale przy paznokciach się wstrzymuję. Uczyłem się wiązać warkoczyki, uczyłem się robić kucyki. Jak chcą, to im czeszę włosy", opowiadał rozbawiony jakiś czas temu w Rozmowy Dzień Dobry TVN.

Tym razem również dał się zaprosić swoim córeczkom do domowego spa. Klara i Laura zadbały o wszystko. Nie brakowało zabiegów pielęgnacyjnych, makijażu czy układania fryzury. Okazuje się, że dziewczynki mają niezbędny sprzęt! W kadrach, które udostępniła dumna mama widzimy toaletkę, suszarkę do włosów czy lampę do paznokci! Robert Lewandowski cierpliwie siedział przed lustrem i poddawał się wszystkim zabiegom.

Tata na medal! Zobaczcie te urocze kadry! 

Czytaj też: Mieszka w Amsterdamie, unika mediów. Z mamą, Hanną Lis łączą ją bardzo bliskie relacje  

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. InstaStories @annalewandowska sreen za party.pl

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. InstaStories @annalewandowska sreen za party.pl

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.