Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa ponownie jest zakochana?! Serce modelki skradł... żonaty muzyk!

Damian Duda 13 września 2017 18:30
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

 

Informacja o rozwodzie Joanny Krupy wstrząsnęła mediami. Nic nie zapowiadało, że szczęśliwe małżeństwo modelki zakończy się tak szybko. W szczerej rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla magazynu VIVA! jurorka programu „Top Model. Zostań Modelką’’ opowiedziała o przyczynach rozstania. Jak czas pokazał, cała sytuacja wyszła Krupie na dobre. Gwiazda szybko się „otrząsnęła’’ po rozwodzie. Jak podają media, modelka ma na oku pewnego mężczyznę, z którym chce... poflirtować. 

 

Przeczytaj też: „Zamrożenie jajeczek było błędem”. Dlaczego Romain Zago tak ostro komentuje małżeństwo z Joanną Krupą?

Czy Joanna Krupa jest zakochana?

Jesteśmy nieco bardziej ostrożni. Zauroczona. Modelka nigdy nie ukrywała swojej sympatii do wokalisty zespołu Maroon 5. O tej relacji modelka mówiła w rozmowie z Kubą Wojewódzkim. Gwiazda twierdziła wówczas, że Adam Levine ją podrywał. Artysta miał zaprosić Krupę na randkę. „Teraz bym się zgodziła, ale wtedy byłam pomiędzy związkami i musiałam wybrać. No i niestety wybrałam Romka. Ja nie miałam dużo chłopaków. Chyba z siedem. Wayne był bardzo bogaty. Miał własny jetDonalda Trumpa poznałam, bo była taka sytuacja, że wzięli moje zdjęcie bez zgody. No i zaprosili mnie na event’’, wspomina Joanna. 

 

Krupa uważa, że nadal ma szansę na nawiązanie kontaktu z gwiazdą Maroon 5. „Joanna liczy, że Adama można poderwać. Jest w kontakcie z jego agentem i wie, że on ciągle śledzi jej karierę. Dlatego chce się z nim spotkać i poflirtować. Chce mu zaproponować, że wystąpi w jednym z jego teledysków. A na planie pokaże się przed nim nago i zobaczy, co się stanie’’, zdradza w rozmowie z „Faktem’’ osoba z otoczenia modelki. Niestety, nie wiemy, czy Krupa jest świadoma sytuacji rodzinnej swojego wybranka. Adam Levine dwa lata temu poślubił modelkę Behati Prinsloo, z którą ma dziecko.

 

Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Joanna Krupa o rozwodzie

Tylko VIVIE! modelka opowiedziała o kulisach rozstania ze swoim mężem. — Romain przyjechał z Miami niedługo przed świętami. Chcieliśmy, jak zawsze, wybrać się w góry, spotkać z rodziną, wynająć dom i pobyć razem. Jednak on zachowywał się inaczej niż zwykle. To nie był Romek, którego znałam przez 10 lat. Myślałam, ze jest zmęczony, że coś się dzieje u niego, gorzej się czuje. Kiedy pojechał na zajęcia z jujitsu, zaczęłam analizować sytuację i napisałam do niego SMS, pytając, czy jest jakaś inna kobieta. Zadzwonił: „Nie ma innej kobiety, ale chcę rozwodu’’. Słuchawka wypadła mi z ręki, myślałam, że zemdleję. Romain nie chciał rozmawiać o przyczynach swojej decyzji, ani o terapii małżeńskiej, którą proponowałam. Powiedział: „To koniec’’ i to było wszystko, co od niego usłyszałam. Wiem jednak, że przechodził trudne chwile, jakiś osobisty kryzys. Sądziłam jednak, że w takich momentach nikt nie chce być sam i nie wystawia za drzwi swojej żony. Nie wiem tego na sto procent, ale mam wrażenie, że był ktoś inny. Ktoś o bardzo złym sercu namieszał mu w głowie, choć nie sądzę, żeby wdał się w romans — wyznała modelka w rozmowie z Krystyną Pytlakowską. 

 

Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

 

Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

 

Przeczytaj też: „Słuchawka wypadła mi z ręki, myślałam, że zemdleję”. TYLKO U NAS Joanna Krupa o rozstaniu z mężem!

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.