Joanna Krupa, Romain Zago, VIVA! 2011, main topic
Fot. Lauren Dukoff/GIANT ARTISTS
O TYM SIĘ MÓWI

„Zamrożenie jajeczek było błędem”. Dlaczego Romain Zago tak ostro komentuje małżeństwo z Joanną Krupą?

Konrad Szczęsny 12 lipca 2017 12:45
Joanna Krupa, Romain Zago, VIVA! 2011, main topic
Fot. Lauren Dukoff/GIANT ARTISTS

Wiadomość o rozwodzie Joanny Krupy i Romaina Zago wstrząsnęła światem mediów w maju tego roku. Głównie dlatego, że wydawało się, iż mimo dzielącej ich odległości związanej ze zobowiązaniami zawodowymi modelki, z powodzeniem udawało się im godzić je z życiem rodzinnym. Wszystko zmieniło się w grudniu 2016 r., gdy mąż gwiazdy oświadczył, ze chce rozwodu. Po sześciu miesiącach od tego momentu udzielił również pierwszego wywiadu, w którym wyjaśnił powody tej decyzji i gorzko podsumował małżeństwo z jurorką „Top Model”. Co jej zarzuca? 

Polecamy też: TYLKO U NAS! Joanna Krupa już po rozwodzie z mężem. Znamy szczegóły sprawy

Romain Zago ostro o związku z Joanną Krupą

Romain Zago zapewnia, że decyzja o rozwodzie z Joanną Krupą została przez niego podjęta pod wpływem emocji i rozgoryczenia związanego z nieobecnością żony w jego życiu na co dzień.

Chciałem zaznaczyć, że za nasze rozstanie odpowiada moja złość. Odległość, jaka nas dzieliła, tworzyła dystans. Byłem oburzony, że Asia zawsze przedkłada swoją karierę nad nasz związek, wiedząc, że jesteśmy dalecy od doskonałości i wiele spraw czeka na rozwiązanie. Tak naprawdę nigdy nie zdecydowałem, że poproszę Joannę o rozwód. Po prostu pozwoliłem sobie na chwilę szczerości pod koniec zeszłego roku, kiedy zdałem sobie sprawę, że moja żona zamiast być głównie moją żoną, jest bardziej poślubiona karierze i fanom. Nie mieliśmy typowej rodziny z dziećmi i zaczęło mi to w końcu przeszkadzać. Wracałem do domu po całym dniu pracy i komunikowałem się z Joanną tylko za pomocą Skype'a czy FaceTime'a, bo ona ciągle przez pracę podróżowała po świecie. A ja chciałem mieć prawdziwy dom z żoną u boku. Naprawdę bardzo marzyłem o dzieciach...”, zwierzył się Romain Zago na łamach „Faktu.

Dodał, że w jego opinii decyzja o zamrożeniu jajeczek, którą oboje podjęli w 2014 r., była błędem.

„Byliśmy dalecy od perfekcji, ale chyba jak każdy. A dzieci powinny pojawiać się na świecie, gdy dwie osoby tego chcą. My nie mieliśmy czasu, by mieć dziecko i je wychować. Joanna zamroziła jajeczka i zdecydowaliśmy się poczekać z planami powiększenia rodziny, to było błędem”, powiedział rozgoryczony były mąż Joanny Krupy.

Polecamy też: Od miłości do nienawiści. Joanna Krupa z mężem na wojennej ścieżce

Romain Zago o rozwodzie z Joanną Krupą

Biznesmen dodał jednak, że mimo rozwodu nadal zamierza utrzymywać z byłą żoną poprawne relacje i wspierać ją w zobowiązaniach zawodowych.

„Absolutnie wierzę w przyjaźń po rozwodzie. Popatrz chociażby na to, co dzieje się teraz. Rozmawiamy więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Codziennie omawiamy ze sobą każdą sprawę. Czasem nawet 15-20 razy dziennie, bo kibicujemy sobie i trzymamy za siebie kciuki”, zapewnił Romain Zago.

Romain Zago o Joannie Krupie i zdradzie

Były mąż gwiazdy „Top model” dodał również, że mimo wszystkich zastrzeżeń, jakie wobec niej miał, uważa, że jest niezwykłą kobietą i zawsze starał się być dla niej oparciem.

„Byłem coraz częściej zły, czego strasznie dzisiaj żałuję. Tak się jednak składa, że mamy podobne charaktery i nie potrafimy ukrywać uczuć. W końcu pozwoliliśmy naszym temperamentom osiągnąć poziom, od którego zazwyczaj nie ma odwrotu. Byłem uparty i nie chciałem wycofywać się z moich decyzji, mimo że wiedziałem, że Joanna jest ciągle kobietą mojego życia. Bardzo się wspieraliśmy. Jeśli ktoś chciał walczyć z Asią, w parze szła wojna ze mną i vice versa. Ale małżeństwo nie polega tylko na wspieraniu się, przyjaźni i biznesie. To też intymność, czas dla siebie z dala od telefonów komórkowych i pracy, czego my nie potrafiliśmy zrobić. I doszliśmy do miejsca, w którym wszystko spieprzyliśmy. Muszę przy tym większość winy wziąć na siebie. Mam problem, kiedy chodzi o intymność”, zwierzył się w tabloidzie.

Biznesmen przyznał się również do wielu błędów, jakie popełnił i stwierdził, że mimo rozstania Joanna nadal pozostaje dla niego „najseksowniejszą kobietą na ziemi”.

„Słyszę codziennie, że Joanna jest cudowna... Z jakiegoś powodu ją przecież poślubiłem, prawda? Tak jak mówisz, Joanna jest jedną z najseksowniejszych kobiet jakie obecnie żyją. Dla mnie po ślubie stała się właściwie jedyną najbardziej seksowną kobietą na całej planecie. Nasze rozstanie tego nie zmienia i wierzę, że zawsze będzie dla mnie najbardziej seksowna. Oczywiście to jak wyglądasz to nie wszystko. Poślubiłem ją za coś więcej niż wygląd... Tak jak zauważyłeś, Asia jest też aniołem, ale to szczególnie gdy w grę wchodzą zwierzęta. Niestety bycie aniołem nie czyni cię żoną idealną. To tyczy się też mnie. Zawsze byłem daleki od ideału...”, wyznał przygnębiony Romain Zago.

Polecamy także: „Słuchawka wypadła mi z ręki, myślałam, że zemdleję”. TYLKO U NAS Joanna Krupa o rozstaniu z mężem!

Zaprzeczył również, że kiedykolwiek zdradził Joannę Krupę.

„Żadna kobieta nie może równać się z Joanną. Ona jest marzeniem każdego mężczyzny. Jest inteligentną, samodzielną, niezależną kobietą sukcesu, która przy tym jest piękna. Żeby nie było tak słodko to dodam, że kiedy czegoś chce potrafi czasem być prawdziwym wrzodem na tyłku. Ale nie ma i nie było innej osoby w naszym związku. Chciałem zaznaczyć, że za nasze rozstanie odpowiada moja złość. Odległość jaka nas dzieliła, tworzyła dystans. Byłem oburzony, że Asia zawsze przedkłada swoją karierę nad nasz związek, wiedząc, że jesteśmy dalecy od doskonałości i wiele spraw czeka na rozwiązanie”, podsumował.

Przeczytaj także: Joanna Krupa i Romain Zago naprawdę się rozwiodą? Zobaczcie ich EKSKLUZYWNE ZDJĘCIA z sesji VIVY!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.