Joanna Krupa, Viva! 2011
Fot. Lauren Dukoff/ GIANT ARTISTS
O TYM SIĘ MÓWI

Od miłości do nienawiści. Joanna Krupa z mężem na wojennej ścieżce

Gabriela Czernecka 11 lipca 2017 13:15
Joanna Krupa, Viva! 2011
Fot. Lauren Dukoff/ GIANT ARTISTS

Czy faktycznie związek Joanny Krupy i Romaina Zago to już przeszłość? Para jest już po rozwodzie. W piśmie rozwodowym, jakim podpiera swoje informacje jeden z portali, rozstanie tłumaczone jest „całkowitym rozpadem pożycia małżeńskiego”. Byli kochankowie utrzymują, że pozostaną ze sobą w dobrych stosunkach, ale czy na pewno? Na jaw wychodzą nowe fakty w sprawie rozstania Joanny Krupy z mężem.

Polecamy też: TYLKO U NAS! Joanna Krupa już po rozwodzie z mężem. Znamy szczegóły sprawy

Polecamy też: „Zamrożenie jajeczek było błędem”. Dlaczego Romain Zago tak ostro komentuje małżeństwo z Joanną Krupą?

Zobacz: Joanna Krupa: „Rozwód może spotkać każdą kobietę’’. EKSKLUZYWNE VIDEO

Rozwód Joanny Krupy i Romaina Zago

Na Instagramie Joanny Krupy pojawiło się krótkie video, na którym modelka pozuje wraz z byłym mężem podczas wizyty u adwokata. Zarówno Joanna, jak i Romain uśmiechają się do obiektywu aparatu. Wspólne filmiki na Instagramach i zdjęcia dawały znać, że para po rozwodzie zamierza zostać przyjaciółmi. Takie myślenie potwierdzają także słowa Romaina Zago: „Żadna kobieta nie może równać się z Joanną. Ona jest marzeniem każdego mężczyzny. Jest inteligentną, samodzielną, niezależną kobietą sukcesu, która przy tym jest piękna. Żeby nie było tak słodko to dodam, że kiedy czegoś chce potrafi czasem być prawdziwym wrzodem na tyłku. Ale nie ma i nie było innej osoby w naszym związku”, powiedział Romain Zago w wywiadzie dla „Faktu”.

Przeczytaj: To koniec małżeństwa Joanny Krupy?! Mąż modelki chce rozwodu

Zaraz po powrocie od adwokata na Instagramie Joanny Krupy pojawiła się seria półnagich zdjęć modelki, na których mamy okazję podziwiać jej idealną figurę. Gwiazda, jak widać, nie rzucała słów na wiatr i od razu przystąpiła do pracy - w pełni poświęciła się rozwijaniu kariery modelki. 

Instagram Joanny Krupy

Wydawałoby się, że Romain Zago i Joanna Krupa rozwodzą się w dobrej i przyjacielskiej atmosferze, ale komentarz pod zdjęciem na Instagramie Joanny Krupy wzbudza wątpliwości, czy zachowanie byłych kochanków nie jest tylko próbą uniknięcia niepotrzebnego teraz zainteresowania mediów.

Polecamy także: „Słuchawka wypadła mi z ręki, myślałam, że zemdleję”. TYLKO U NAS Joanna Krupa o rozstaniu z mężem!

Pod jednym ze zdjęć Joanna Krupa zamieściła wpis: „Kobieta o pięknym ciele jest idealna na noc, ale kobieta o pięknym umyśle jest idealna na całe życie”. podpisała fotografię. Zdjęcie postanowił skomentować także Romain. „Joanna Krupa zacznij więc pracować nad rozumem”, napisał. Komentarz byłego męża Krupy wzbudził pod zdjęciem falę hejtu wobec Romaina. Czy to miał być żart, a może ktoś mu się włamał na konto? Fani nie potrzebowali tłumaczeń biznesmena, by stanąć w obronie modelki.

Co ciekawe, jego komentarz zaprzecza słowom, które mamy okazję czytać w najnowszym wywiadzie Zago dla „Faktu”: „Joanna jest jedną z najseksowniejszych kobiet jakie obecnie żyją. Dla mnie po ślubie stała się właściwie jedyną najbardziej seksowną kobietą na całej planecie. Nasze rozstanie tego nie zmienia i wierzę, że zawsze będzie dla mnie najbardziej seksowna. Oczywiście to jak wyglądasz to nie wszystko. Poślubiłem ją za coś więcej niż wygląd...”, mówi Romain Zago.

Wygląda na to, że Romain Zago zaprzecza sam sobie. Na komentarz biznesmena odpowiedziała sama Joanna Krupa, wyrażając swoje niezadowolenie. Czy faktycznie para rozstała się w dobrej atmosferze? Niestety w sieci nic nie ginie - wystarczył jeden komentarz, by wywołać burzę.

Polecamy także: Czy walka z nienawiścią w sieci jest możliwa? Tak z hejtem radzi sobie Agnieszka Woźniak-Starak

Związek Joanny Krupy i Romaina Zago

Przypomnijmy, że Joanna Krupa i Romain Zago byli małżeństwem od 2013 roku. Ślub wzięli po czteroletnim okresie narzeczeństwa. Poznali się natomiast z 2007 r. W ich małżeństwie nie brakowało wzlotów i upadków, ale zawsze udawało im się pokonać przeszkody.

Obecnie mówi się, że para jest już po rozwodzie. „Nie myślę o Romku: to mój mąż. Gdyby mi dzisiaj powiedział: "Poznałem kogoś" byłabym szczęśliwa. Nie ma między nami żadnej wojny. Gdybyśmy dzielili wszystko na pół, to ja bym musiała mu jeszcze dopłacić. Podpiszemy papiery i koniec. Mam nadzieję, że nastąpi to w ciągu najbliższych trzech tygodni”, mówiła w wywiadzie dla VIVY!.

Przeczytaj także: Joanna Krupa i Romain Zago naprawdę się rozwiodą? Zobaczcie ich EKSKLUZYWNE ZDJĘCIA z sesji VIVY!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.