Joanna Krupa i Romain Zago
Fot. Ashley Barrett/KRIS KAN
O TYM SIĘ MÓWI

To koniec małżeństwa Joanny Krupy?! Mąż modelki chce rozwodu

KATARZYNA PIĄTKOWSKA 5 maja 2017 17:15
Joanna Krupa i Romain Zago
Fot. Ashley Barrett/KRIS KAN

Joanna Krupa i jej mąż Romain Zago są w separacji!’’, „To już koniec małżeństwa gwiazdy i biznesmena!’’  - portale prześcigają się w doniesieniach. Podobno od grudnia nie są już razem, a teraz atmosferę wokół małżonków podgrzała informacja, że święta wielkanocne spędzili osobno. Serwis Pudelek.pl twierdzi, że przyczyną rozstania amerykańskiej modelki były zdrady, których dopuścił się jej mąż. Romain prawdopodobnie spędził z nią nawet Sylwestra. Kiedy Joasia się o tym dowiedziała, przepłakała cztery tygodnie. Pękło jej serce’’, zdradza źródło portalu. W takim razie jaka jest prawda?

Polecamy też: „Zamrożenie jajeczek było błędem”. Dlaczego Romain Zago tak ostro komentuje małżeństwo z Joanną Krupą?

Zobacz też: Joanna Krupa i Romain Zago naprawdę się rozwiodą? Zobaczcie ich EKSKLUZYWNE ZDJĘCIA z sesji VIVY!

Joanna Krupa — rozwód

Czy to już koniec dziesięcioletniego związku? Z naszych informacji wynika, że to mąż Joanny, Romain, chce się rozstać. Modelka ma jednak nadzieję, że uda im się uratować małżeństwo.


Starania gwiazdy są uzasadnione, bowiem nie są to pierwsze poważne problemy w ich dziesięcioletnim związku. Dwa lata temu zza Oceanu dochodziły wieści, że pod nieobecność żony Romain otacza się pięknymi kobietami i wcale się z tym nie kryje.

Polecamy też: TYLKO U NAS! Joanna Krupa już zerwała z amerykańskim biznesmenem, z którym spotykała się od pięciu miesięcy! Czy teraz wróci do byłego męża?

Na ratunek małżeństwu

Kryzys udało im się jednak zażegnać, ale jak widać nie na długo. Mówi się, że Romain, który w Miami prowadzi klub nocny, nie może zrozumieć dlaczego jego żona tak dużo czasu spędza w Polsce i dlaczego ważniejsze niż on są dla niej zwierzaki.


Do tej pory Joanna przyjeżdżała do Polski na nagrania programu „Top model. Zostań modelką”, dzięki któremu zyskała rzesze fanów i wielką popularność. I choć program na razie nie jest emitowany Joanna wciąż ma powody, by przyjeżdżać do Polski. Wszyscy wiedzą, że jej wielką miłością są zwierzęta. Od początku roku prowadzi program „Misja pies” dotyczący adopcji zwierząt.

Przy okazji ślubu w 2013 roku Joanna mówiła VIVIE!:

„Tak jak każdej ambitnej osobie, zależy mi na dalszym rozwoju kariery. Nigdy nie mogłabym być z facetem, który chciałby, żebym siedziała w domu, sprzątała i gotowała, bo to nie jestem ja. Na szczęście Romain doskonale to wie i wspiera mnie w pracy".

Jak widać przez cztery lata wiele się zmieniło. Czy Joanna teraz zdecyduje się poświęcić karierę dla miłości?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.