Konrad Szczęsny 6 października 2017 13:45
1/6
Joanna Krupa, Nico Santucci, nowy facet Joanny Krupy
Copyright @East News
1/6

Joanna Krupa rzuciła Nico Santucciego. Jak udało nam się dowiedzieć, modelka po pięciu miesiącach intensywnej znajomości zdecydowała, że nie jest jeszcze gotowa na nowy związek. – Joasia postanowiła z nim zerwać – mówi nasze źródło.

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! Czy to w jego ramionach Joanna Krupa pociesza się po rozstaniu?! „Ich relacja jest...”

 

Joanna Krupa i Nico Santucci rozstali się. Przyczyny zakończenia związku

 

O płomiennym uczuciu, które połączyła jurorkę „Top model” i amerykańskiego przedsiębiorcę donosiliśmy w czerwcu tego roku. Wówczas mówiło się, że jest to dobrze rokująca relacja, jednak Joanna Krupa nie chciała mówić, na ile zażyła je ta znajomość. Sielanka nie trwała długo – według naszych informacji, dla modelki wszystko działo się zbyt szybko i dlatego podjęła decyzję o rozstaniu.

 

Joanna i Nico Santucci już się nie spotykają. Asia zdecydowała się z nim zerwać po pięciu miesiącach znajomości. Według niej wszystko działo się między nimi za szybko, tym bardziej, że rany po rozwodzie z Romainem jeszcze się nie zagoiły – zdradziła znajoma modelki.

 

Rozstanie przebiegło jednak w spokojnej atmosferze, bez wielkich scen. – To była dojrzała decyzja. Nico i Joanna bardzo się szanują, ale Asia na razie chce mieć czas dla siebie i skupić się na karierze, dlatego postanowiła, że pozostaną na stopie przyjacielskiej. Po niedawnym ślubie swojej siostry zdecydowała, że na razie potrzebuje czasu dla siebie i nie chce angażować się w nowy związek – dodaje przyjaciółka Joanny Krupy.

 

Polecamy też: „Zamrożenie jajeczek było błędem”. Dlaczego Romain Zago tak ostro komentuje małżeństwo z Joanną Krupą?

 

Kim jest Nico Santucci, były partner Joanny Krupy?

 

Nico Santucci jest wpływowym amerykańskim przedsiębiorcą o włoskich korzeniach, dwanaście lat starszym od modelki. Ich czerwcowe wyjście do jednej z restauracji w Hollywood odbiło się w mediach szerokim echem (zdjęcia z niego przypominamy w naszej galerii). Wszystko dlatego, że Joanna Krupa i jej nowy wybranek nie szczędzili sobie czułości przed obiektywami aparatów, a nawet... pocałowali się w usta!

Wcześniej, z okazji 50. urodzin właściciela sieci restauracji, modelka zorganizowała przyjęcie, na które zaprosiła... 50 jego przyjaciół i znajomych! Jak udało nam się dowiedzieć, wśród gości była m.in. Edyta Górniak

 

Joanna Krupa wróci do Romaina Zago?

 

Czy teraz jurorka „Top model” wróci do byłego męża? Nic na to nie wskazuje, zaś sama zainteresowana wiele razy zapewniała, że taki scenariusz nie wchodzi w grę, gdyż ma do Romaina Zago zbyt duży żal o to, jak zachował się w grudniu 2016 roku. gdy ich małżeństwo dobiegło końca.

 

Polecamy też: „Romek oświadczył, że chce rozwodu’’. Joanna Krupa po raz pierwszy zdradza przyczyny rozstania z mężem!

2/6
Joanna Krupa, Nico Santucci, nowy facet Joanny Krupy
Copyright @East News
2/6

Joanns Krupa i Nico Santucci na początku czerwca 2017 roku chętnie okazywali sobie publicznie czułość. Znajomość ta przeszła już jednak do historii...

 

Polecamy też: Była wielka miłość, jest wielki skandal. Joanna Krupa i Romain Zago walczą o pieniądze?

3/6
Joanna Krupa, Nico Santucci, nowy facet Joanny Krupy
Copyright @East News
3/6

Joanns Krupa i Nico Santucci spotykali się od pięciu miesięcy. Przypomnijmy, że w grudniu 2016 roku. modelka i jej długoletni partner (a później mąż) Romain Zago podjęli decyzję o rozstaniu: dokumenty rozwodowe podpisali w lipcu, z kolei decyzja sądu w tej sprawie zapadła w sierpniu.

 

Polecamy też: To już oficjalne! Joanna Krupa rozwiodła się z mężem. Znamy szczegóły sprawy

4/6
Joanna Krupa, Nico Santucci, nowy facet Joanny Krupy
Copyright @East News
4/6

Joanna Krupa zerwała z Nico Santuccim. Modelka stwierdziła, że chce się póki co skupić na sobie i nie jest gotowa na nowy związek.

 

Polecamy też: Od miłości do nienawiści. Joanna Krupa z mężem na wojennej ścieżce

5/6
Joanna Krupa, Nico Santucci, nowy facet Joanny Krupy
Copyright @East News
5/6

Joanna KrupaNico Santucci spotykali się od maja 2017 roku. Ich publiczne wyjście do jednej z restauracji w Hollywood na początku czerwca wywołało w mediach nie lada sensację.

 

Polecamy także: „Słuchawka wypadła mi z ręki, myślałam, że zemdleję”. TYLKO U NAS Joanna Krupa o rozstaniu z mężem!

6/6
Joanna Krupa, Nico Santucci, nowy facet Joanny Krupy
Copyright @East News
6/6

Związek Joanny KrupyNico Santucciego przeszedł do historii. Modelka wciąż cierpi po rozstaniu z mężem, Romainem Zago, z którym rozwiodła się w sierpniu tego roku. Powrót do niego wydaje się jednak niemożliwy, o czym wiele razy mówiła sama zainteresowana.

 

Polecamy też: TYLKO U NAS Joanna Krupa o swoim mężu: „Straciłam przez ciebie 10 najpiękniejszych lat mojego życia!’’

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?