Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
NOWY NUMER

TYLKO U NAS Joanna Krupa o swoim mężu: „Straciłam przez ciebie 10 najpiękniejszych lat mojego życia!’’

Damian Duda 15 czerwca 2017 19:00
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

 

Joanna Krupa jest bohaterką okładkową czerwcowego numeru magazynu VIVA! Jeszcze niedawno szczęśliwa żona, kobieta sukcesu, wciąż w drodze między kontynentami. Z miłością opowiadała o mężu, snuła plany na przyszłość. 

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! Joanna Krupa już po rozwodzie z mężem. Znamy szczegóły sprawy

 

Polecamy też: „Zamrożenie jajeczek było błędem”. Dlaczego Romain Zago tak ostro komentuje małżeństwo z Joanną Krupą?

 

Przeczytaj też: „Słuchawka wypadła mi z ręki, myślałam, że zemdleję”. TYLKO U NAS Joanna Krupa o rozstaniu z mężem!

 

Romain przyjechał z Miami niedługo przed świętami. Chcieliśmy, jak zawsze, wybrać się w góry, spotkać z rodziną, wynająć dom i pobyć razem. Jednak on zachowywał się inaczej niż zwykle. To nie był Romek, którego znałam przez 10 lat. Myślałam, ze jest zmęczony, że coś się dzieje u niego, gorzej się czuje. Kiedy pojechał na zajęcia z jujitsu, zaczęłam analizować sytuację i napisałam do niego SMS, pytając, czy jest jakaś inna kobieta. Zadzwonił: „Nie ma innej kobiety, ale chcę rozwodu’’. Słuchawka wypadła mi z ręki, myślałam, że zemdleję. Romain nie chciał rozmawiać o przyczynach swojej decyzji, ani o terapii małżeńskiej, którą proponowałam. Powiedział: „To koniec’’ i to było wszystko, co od niego usłyszałam. Wiem jednak, ze przechodził trudne chwile, jakiś osobisty kryzys. Sądziłam jednak, że w takich momentach nikt nie chce być sam i nie wystawia za drzwi swojej żony. Nie wiem tego na sto procent, ale mam wrażenie, że był ktoś inny. Ktoś o bardzo złym sercu namieszał mu w głowie, choć nie sądzę, żeby wdał się w romans — wyznała modelka.

 

Krupa podejrzewa, że ta osoba nastawiła Romaina przeciwko niej i sprawiła, że wszystko, co do tej pory mu się w niej podobało, zaczęło przeszkadzać.

 

Kiedy usłyszałam, że „ciągle wyjeżdżam, że tylko praca i ciągle te pieski, a ja w twoim życiu jestem na samym końcu", powiedziałam, że przecież wiedział o tym od 10 lat. Nie ukrywałam przed nim, że zamierzam ustawić się zawodowo. „Nawet dzieci nie możemy mieć, bo ciebie ciągle nie ma". Myślę, że nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny. Czułam, że Bóg jest ze mną i to On dał mi program „Misja Pies’’, lecz także pięć miesięcy dla siebie samej. Żebym mogła się wypłakać, przetrawić to wszystko. Być może od dawna wiedziałam, że to nie jest związek, o jakim marzyłam. I myślę też, że gdybyśmy naprawdę chcieli mieć dzieci, tobyśmy je mieli bez względu na wszystko. Teraz dziękuję Bogu, że nie mamy dzieci i one nie muszą tego przeżywać — powiedziała Joanna Krupa.

 

Modelka twierdzi, że straciła 10 najlepszych lat swojego życia.

 

Przez tych kilka miesięcy, kiedy już zaakceptowałam fakt, że nie będziemy razem, poczułam się wolna i szczęśliwsza niż kiedykolwiek wcześniej. Otworzyły mi się oczy i zobaczyłam wszystko we właściwym świetle. Powiedziałam mu więc, że już za późno, miał czas, żeby to naprawić, ale nie skorzystał. „Nie myślałeś o tym, że mnie krzywdzisz, że taki kawał naszego życia wyrzucasz jak zniszczony mebel? Straciłam przez ciebie 10 najpiękniejszych lat mojego życia! Gdy cię poznałam, nie miałam jeszcze trzydziestki, moja kariera dopiero się zaczynała, byłam na topie, gdyby nie nasz związek, nabrałaby większego rozpędu. Dla mnie nie ma już powrotu. Teraz kochasz, a przedtem?’’ - powiedziałam mu. Nie myślę o Romku: to mój mąż. Gdyby mi dzisiaj powiedział: "Poznałem kogoś" byłabym szczęśliwa. Nie ma między nami żadnej wojny. Gdybyśmy dzielili wszystko na pół, to ja bym musiała mu jeszcze dopłacić. Podpiszemy papiery i koniec. Mam nadzieję, że nastąpi to w ciągu najbliższych trzech tygodni. 

Co jeszcze w nowej VIVIE! Nr 12/2017?

Abel Korzeniowski, jeden z najbardziej uzdolnionych polskich kompozytorów podbija Hollywood! Zwyciężała na światowych ringach, ale nie w życiu prywatnym. Jak Agnieszka Rylik walczy o miłość? Światowej sławy malarz, Wojciech Siudmak. Kim jest artysta, którego obrazy osiągają astronomiczne ceny! A także, milcząca pierwsza dama - Melania Trump. Zawsze krok za mężem prezydentem, ale to on musi liczyć się z jej zdaniem. Oprócz tego: Festiwal w Cannes Kino & moda – Złota Palma dla Rubena Östlunda, nagroda specjalna i laur za kreację dla Nicole Kidman.

 

Joanna Krupa, Viva! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

 

Zobacz też: O końcu małżeństwa, nadziei i planach na przyszłość. Joanna Krupa w nowej VIVIE! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.