„On jest gotów walczyć"

Rafał Kowalski 5 października 2018 09:50

Od rozwodu Joanny Krupa i Romaina Zago minął już rok i trzy miesiące, ale para wciąż nie poukładała wszystkich swoich wspólnych spraw. Choć modelka jest w nowym związku z Douglasem Nunesem i po bajecznym ślubie chciałaby się skupić na wiciu z nim nowego, wspólnego gniazka, to nie może, bo z byłym mężem wiąże ją jeszcze temat psów.

Joanna Krupa kłóci się  z byłym o psy

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że modelka chce pozbyć się domu w Los Angeles, w którym przez lata mieszkała z Romainem. Okazuje się, że okazała willa warta 11 milionów zlotych trafiła właśnie w jego ręce. „Mój były mąż Romain kupuje mój dom w Stanach. Nie muszę więc go wystawiać na sprzedaż. Z Douglasem będziemy na razie mieszkać w jego domu. I powolutku będziemy dalej szukać idealnego dla nas miejsca. Zaczęliśmy już pół roku temu, ale dotąd jeszcze nic nie znaleźliśmy”, mówiła Krupa w rozmowie z Faktem.

Do tej pory Romain Zago po rozstaniu z gwiazdą mieszkał w Miami. To sprawiało, że nie odwiedzał też zbyt często piesków. Teraz, gdy ma do nich blisko, zaczął głośno mówić o tym, że chciałby je mieć na własność. „Romain stwierdził, że część z szóstki ich psów, powinna teraz zamieszkać z nim. [...] Teraz, skoro ma dom obok Joanny, nie stanowi to problemu, a Joanna mogłaby je odwiedzać – twierdzi informator dziennika. Takie rozwiązanie nie podoba się jednak modelce. „Joanna nie chce się na to zgodzić i straszy Romaina sądem. On nic sobie z tego nie robi i gotów jest walczyć”, mówi źródło Faktu.

Nie dziwi nas, że fotomodelka nie chce rozstać się z psiakami. W końcu wielokrotnie wypowiadała się o nich, jak o członkach rodziny. „Gdy tylko jestem w domu, wychodzę z nimi na spacery. Jeśli mnie nie ma, robi to mama. Są dla mnie priorytetem, traktuję je jak dzieci”, opowiadała w jednym z wywiadów.

Mamy nadzieję, że Joanna Krupa i Romain Zago dogadają się między sobą w sprawie pupili i nie będzie potrzebna ingerencja sądu. W końcu byli partnerzy już nie raz udowodnili, że dojrzale potrafią uporać się z przeszłością, a za pieniądze wydane na proces można by kupić wiele potrzebnych rzeczy psiakom – czy szóstce należącej do Joanny i Romaina, czy tym ze schroniska… 

1/5
Joanna Krupa, Viva! 2011
Copyright @Lauren Dukoff/ GIANT ARTISTS
1/5

Joanna Krupa i Romain Zago będą walczyć o pieski

2/5
Joanna Krupa, Viva! 2011
Copyright @Lauren Dukoff/ GIANT ARTISTS
2/5

Joanna Krupa i Romain Zago będą walczyć o pieski

3/5
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
3/5

Joanna Krupa i Romain Zago będą walczyć o pieski

4/5
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
4/5

Joanna Krupa i Romain Zago będą walczyć o pieski

5/5
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
5/5

Joanna Krupa i Romain Zago będą walczyć o pieski

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.