„On jest gotów walczyć"

Rafał Kowalski 5 października 2018 09:50

Od rozwodu Joanny Krupa i Romaina Zago minął już rok i trzy miesiące, ale para wciąż nie poukładała wszystkich swoich wspólnych spraw. Choć modelka jest w nowym związku z Douglasem Nunesem i po bajecznym ślubie chciałaby się skupić na wiciu z nim nowego, wspólnego gniazka, to nie może, bo z byłym mężem wiąże ją jeszcze temat psów.

Joanna Krupa kłóci się  z byłym o psy

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że modelka chce pozbyć się domu w Los Angeles, w którym przez lata mieszkała z Romainem. Okazuje się, że okazała willa warta 11 milionów zlotych trafiła właśnie w jego ręce. „Mój były mąż Romain kupuje mój dom w Stanach. Nie muszę więc go wystawiać na sprzedaż. Z Douglasem będziemy na razie mieszkać w jego domu. I powolutku będziemy dalej szukać idealnego dla nas miejsca. Zaczęliśmy już pół roku temu, ale dotąd jeszcze nic nie znaleźliśmy”, mówiła Krupa w rozmowie z Faktem.

Do tej pory Romain Zago po rozstaniu z gwiazdą mieszkał w Miami. To sprawiało, że nie odwiedzał też zbyt często piesków. Teraz, gdy ma do nich blisko, zaczął głośno mówić o tym, że chciałby je mieć na własność. „Romain stwierdził, że część z szóstki ich psów, powinna teraz zamieszkać z nim. [...] Teraz, skoro ma dom obok Joanny, nie stanowi to problemu, a Joanna mogłaby je odwiedzać – twierdzi informator dziennika. Takie rozwiązanie nie podoba się jednak modelce. „Joanna nie chce się na to zgodzić i straszy Romaina sądem. On nic sobie z tego nie robi i gotów jest walczyć”, mówi źródło Faktu.

Nie dziwi nas, że fotomodelka nie chce rozstać się z psiakami. W końcu wielokrotnie wypowiadała się o nich, jak o członkach rodziny. „Gdy tylko jestem w domu, wychodzę z nimi na spacery. Jeśli mnie nie ma, robi to mama. Są dla mnie priorytetem, traktuję je jak dzieci”, opowiadała w jednym z wywiadów.

Mamy nadzieję, że Joanna Krupa i Romain Zago dogadają się między sobą w sprawie pupili i nie będzie potrzebna ingerencja sądu. W końcu byli partnerzy już nie raz udowodnili, że dojrzale potrafią uporać się z przeszłością, a za pieniądze wydane na proces można by kupić wiele potrzebnych rzeczy psiakom – czy szóstce należącej do Joanny i Romaina, czy tym ze schroniska… 

1/5
Joanna Krupa, Viva! 2011
Copyright @Lauren Dukoff/ GIANT ARTISTS
1/5

Joanna Krupa i Romain Zago będą walczyć o pieski

2/5
Joanna Krupa, Viva! 2011
Copyright @Lauren Dukoff/ GIANT ARTISTS
2/5

Joanna Krupa i Romain Zago będą walczyć o pieski

3/5
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
3/5

Joanna Krupa i Romain Zago będą walczyć o pieski

4/5
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
4/5

Joanna Krupa i Romain Zago będą walczyć o pieski

5/5
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
5/5

Joanna Krupa i Romain Zago będą walczyć o pieski

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?