Kim jest nowy facet Joanny Krupy? To znany Hollywoodzki producent
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Sprawia, że żyję i po raz pierwszy chcę zacząć planować rodzinę”. Joanna Krupa zaręczyła się po dwóch miesiącach znajomości?!

Weronika Kostyra 18 grudnia 2017 15:45
Kim jest nowy facet Joanny Krupy? To znany Hollywoodzki producent
Fot. East News

 

Ostatni rok był dla Joanny Krupy bardzo trudny i przełomowy. Zakończyło się jej małżeństwo z Romainem Zago, co było dla modelki bolesnym przeżyciem. Jej samotność nie trwała jednak długo. Od dwóch miesięcy spotyka się bowiem z tajemniczym mężczyzną, o którym mówi, że… to z nim chciałaby mieć dzieci. Czy planują także ślub?

 

Joanna Krupa zaręczona?

Wszystko wskazuje na to, że nowy związek Joanny Krupy jest naprawdę poważny, ponieważ według informacji magazynu „Party” para jest już zaręczona. Zaledwie dwa miesięcy po tym jak przypadkowo poznali się na spacerze, ukochany, który nie wiedział, kim jest Joanna, postanowił się oświadczyć: To się wydarzyło szybko i niespodziewanie. Gdy tylko postanowiłam zrezygnować z poszukiwania miłości i skupić się na swojej pracy, on przyszedł do mojego życia. Teraz jesteśmy nierozłączni. Jest najmilszym, najcieplejszym człowiekiem, jakiegokolwiek spotkałam. Sprawia, że żyję i po raz pierwszy chcę zacząć planować rodzinę”, powiedziała w rozmowie z „Party”.

 

Wybranek pięknej Polki jest producentem filmowym ma na imię Arthur i pochodzi z Teksasu. Tym razem modelka nie chce, by jej związek był medialny. Magazyn „The Sun Times” wyjawił, że mężczyzna był niedawno widziany u jubilera, gdzie kupował pierścionek. Czy to znaczy, że para rzeczywiście planuje ślub? „Tak. Już nawet o tym rozmawiamy, choć znamy się od dwóch miesięcy. Myślę, że nasz ślub mógłby się odbyć nawet w Polsce”, zdradziła Joanna Krupa.

 

Wszystko wskazuje na to, że przed nią kolejny pracowity rok. Zawodowo Joanna Krupa chce prowadzić warsztaty motywacyjne dla kobiet po rozwodzie oraz wziąć udział w kilku telewizyjnych show. „Zdecydowałam, że chcę motywować i inspirować inne kobiety. Uświadamiać im, że nigdy nie można się poddawać”.

 

Joanna Krupa
Fot. East News

 

Zobacz także: Oto nowy chłopak Joanny Krupy! Kim jest przystojny Amerykanin, któremu modelka chce urodzić dzieci?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.