Jim Carrey znęcał się nad dziewczyną, Cathriona White
Fot. Instagram @cathrionaWhite , East News
O TYM JEST GŁOŚNO

„Czuła się wykorzystywana do seksu i traktowana jak pies”. Jim Carrey oskarżony o znęcanie się nad byłą dziewczyną!

Gabriela Czernecka 28 sierpnia 2017 15:30
Jim Carrey znęcał się nad dziewczyną, Cathriona White
Fot. Instagram @cathrionaWhite , East News

Jim Carrey i Cathriona White wspólnie wspierali się w walce z depresją. Para niestety po wielu kłótniach  oficjalnie rozstała się, a chwilę potem Cathriona popełniła samobójstwo. Charakteryzatorka zmarła na skutek przedawkowania leków. Po śmierci kobiety jej rodzina postawiła sobie za cel udowodnić, że za tragiczną śmiercią White stoi właśnie Jim Carrey. Do mediów trafiły właśnie kolejne zarzuty wobec aktora.

Polecamy:  Jim Carrey trafi przed sąd? Zagraniczne media ujawniają zaskakujące informacje!

Rodzina Cathriony White oskarża o śmierć córki Carreya

Matka Cathriony White, Brigid Sweetman twierdzi, że Carrey zaraził jej córkę chorobami wenerycznymi i znęcał się nad nią psychicznie. Dziennikarze Daily Mail dotarli do zapisów sesji terapeutycznych, w których uczestniczyła dziewczyna aktora. Cathriona zwierzała się m.in. z tego, jak wygląda jej relacja z Jimem Carreyem. Swojej psychoterapeutce czytała smsy, w których aktor nazywał ją „nic nie wartą dziwką” i „kupą gówna”. Na nagraniach słyszymy również, że Carrey często z nią zrywał, a spotykał się z nią tylko w jednym celu. „Czuła się wykorzystywana do seksu i traktowana jak pies”, takie informacje zawierają notatki ze spotkania White z psychoterapeutką. Cathriona White ujawnia nową, nieznaną dotąd twarz komika. Poznajemy Carreya jako człowieka gwałtownego, z zaburzeniami nastrojów i napadami furii. Podobno na oczach dziewczyny aktor roztrzaskał swój komputer, rzucając go o ścianę. „Chciała zrobić sobie krzywdę, kiedy pod wpływem narkotyków Jim wyrzucił ją z domu”, pisała terapeutka.

Polecamy także: Jim Carrey winny śmierci ukochanej? Światowe media wstrząśnięte informacjami o życiu popularnego komika

Czy Jim Carrey jest winien śmierci Cathriony White?

Według notatek terapeutki, dziewczyna była pewna, że to aktor zaraził ją chorobami wenerycznymi, doprowadził do zaburzeń odżywiania, depresji i bezsenności. Toksyczny związek z aktorem sprawił, że zamiast wzajemnie pracować nad wyjściem z depresji, sama coraz bardziej w nią popadała. „Ma tak niskie poczucie własnej wartości, jest bardzo wrażliwa i ma bardzo słabe egoBardzo boi się Carreya i jego temperamentu, ale chce go ratować i pomóc mu”, brzmią zapiski terapeutki. Podobno podczas jednej z ostatnich wizyt powiedziała, że czuje, że „nikt już jej nie zechce bo ma złamaną duszę i ciało zniszczone przez choroby. Chcę, żeby to wszystko się już skończyło ”.

Rodzina zmarłej kobiety jest przekonana, że gdyby nie Jim Carrey, Cathriona White nadal by żyła i to on w całości odpowiada za doprowadzenie jej do stanu skrajnego załamania i wycieńczenia. Bliscy dziewczyny mają nadzieję, że aktor poniesie karę. Ten nie przyznaje się jednak do winy. 

Czy Carrey przyczynił się do śmierci partnerki? Pomimo wniosków adwokatów aktora, którzy domagali się całkowitego odrzucenia pozwu twierdząc, że będzie to dla ich klienta bardzo bolesne, proces ma się rozpocząć się w kwietniu 2018 roku.

Polecamy: Jim Carrey trafi przed sąd? Zagraniczne media ujawniają zaskakujące informacje!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.