Jerzy Janowicz , Marta Domachowska
Fot. MAREK LASYK/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jerzy Janowicz po raz pierwszy został ojcem. Chłopiec czy dziewczynka?

Tenisista podzielił się wyjątkową fotografią!

Gabriela Czernecka 4 stycznia 2019 13:49
Jerzy Janowicz , Marta Domachowska
Fot. MAREK LASYK/REPORTER/East News

Marta Domachowska i Jerzy Janowicz zostali rodzicami! Para podzieliła się radosną nowiną ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Tenisista opublikował fotografię swojej pociechy. Poznajcie szczegóły!

Jerzy Janowicz został ojcem!

Marta Domachowska i Jerzy Janowicz zostali rodzicami. O tym, że ich dziecko pojawiło się na świecie, tenisista poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co ciekawe, fakt, że niebawem zostanie ojcem długo utrzymywany był w tajemnicy. Dopiero w grudniu 2018 roku Marta Domachowska podzieliła się z internautami zdjęciem, na którym pozowała z ciążowym brzuszkiem przed choinką. Fani z niecierpliwością oczekiwali więc na radosną wiadomość.

Długo nie musieli czekać. Właśnie na profilu Jerzego Janowicza pojawiło się zdjęcie, opatrzone wzruszającym podpisem:  „Najgorszy rok w mojej karierze już za mną! W rok 2019 wchodzę najlepiej, jak można było sobie tylko wymarzyć!”, pisze tenisista na Instagramie. Na fotografii widać niemowlaka zawiniętego w kocyk: „Większego zastrzyku motywacji i szczęścia nigdy nie dostałem!”, dodaje Jerzy Janowicz.

Ubiegły rok faktycznie nie był dla niego najlepszy. Przypomnijmy, że Jerzy Janowicz jest jednym z najwybitniejszych polskich tenisistów. Do jego największych sportowych osiągnięć należy m.in. dotarcie do półfinału wielkoszlemowego turnieju (Wimbledon 2013) czy zwycięstwo w Pucharze Hopmana w 2015 roku.

Niestety w ubiegłym roku tenisista zmagał się z problemami zdrowotnymi, które wykluczyły go z uczestnictwa w rozgrywkach. Na szczęście przez cały czas mógł liczyć na wparcie ukochanej partnerki, Marty Domachowskiej. Ta również zajmowała się profesjonalnie tenisem. Karierę zakończyła w 2015 roku. Jednym z jej osiągnięć jest bycie półfinalistką juniorskich imprez wielkoszlemowych (French Open 2002 i Australian Open 2003).

Co ciekawe, para zna się od bardzo dawna, ale zaiskrzyło między nimi dopiero w 2013 roku. Zakochani właśnie po raz pierwszy zostali rodzicami. Serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jerzy janowicz (@jerzy_janowicz_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Domachowska (@marta_domachowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Domachowska (@marta_domachowska)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.