Rodzina tenisistki lada dzień się powiększy?

Gabriela Czernecka 3 sierpnia 2018 14:54

Agnieszka Radwańska jest w ciąży? Takie plotki pojawiają się już od miesięcy, ale jak na razie tenisistka nie odniosła się do tych spekulacji. Rok temu stanęła na ślubnym kobiercu, nic więc dziwnego, że internauci czekają na wspaniałe wieści od sportsmenki. Teraz do mediów docierają nowe informacje. Czyżby niebawem rodzina Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta miała się powiększyć?

Agnieszka Radwańska zostanie mamą

Był piękny i wystawny ślub, teraz pora na macierzyństwo? O ciąży Agnieszki Radwańskiej plotkuje się już od jakiegoś czasu. Już zaledwie miesiąc po ślubie pary internauci pytali, czy tenisistka jest w ciąży. „Agnieszka nie zamierza ulegać presji. Chciałaby jeszcze trochę pograć na korcie, a na ciążę przyjdzie pora odrobinę później. W końcu jest jeszcze przed trzydziestką. Na razie to pani Marta jest bardziej gotowa na wnuka niż Aga na dziecko”, zdementował wówczas znajomy rodziny w rozmowie z Faktem.

Właśnie minął rok odkąd tenisistka wraz z mężem, Dawidem Celtem, powiedzieli sobie sakramentalne tak. Nic więc dziwnego, że plotki o ciąży sportsmenki powróciły. Czyżby właśnie teraz tenisistka miała zamiar zrobić sobie przerwę w karierze, by spełnić marzenie o macierzyństwie?

Chcę mieć dzieci. Przecież w tenisa nie będę grała całe życie…

„Oczywiście, że chcę mieć dzieci. Przecież w tenisa nie będę grała całe życie. (...) Zastanawialiśmy się z Dawidem, czy nasze dzieci będą grały w tenisa. Doszliśmy do wniosku, że nie będą miały innej opcji. Chyba, że ewidentnie nie będą się do tego nadawały”, mówiła w wywiadzie dla VIVY!. „Na takie naprawdę normalne życie przyjdzie czas, jak pójdę na emeryturę. Wtedy będzie też czas na dzieci. I na inne sporty, na przykład narty. Tyle lat już nie jeździłam, a bardzo za tym tęsknię”, dodała. 

Wielokrotnie mówiła, że na „emeryturę” zamierza przejść dopiero przed 35 rokiem życia. Jak podaje Rewia bardzo możliwe, że tenisistka wraz z mężem jednak przyspieszą swoje plany dotyczące powiększenia rodziny. „Agnieszka była na samym szczycie listy najlepszych zawodniczek świata, a w tej chwili znajduje się dopiero na 33. miejscu. Nie spada w tej rywalizacji, ale też nie awansuje. Dlatego coraz częściej zastanawiają się z Dawidem, czy tej dłuższej przerwy w występach nie zrobić już teraz...”, mówi dla Rewii znajomy pary.

Jak podaje tabloid, Agnieszka Radwańska zarobiła już na kortach całego świata ponad 27 milionów dolarów, nic więc dziwnego, że może sobie pozwolić na dłuższą przerwę w karierze. Jak podawał jeszcze w grudniu  2016 roku VIVIE! Dawid Celt, mąż Agnieszki: „Przyjdzie taki moment, że Agnieszka przestanie grać… Na razie jednak ma za sobą najrówniejszy sezon w karierze, a my chcemy, żeby jeszcze trochę pograła i żeby utrzymała się na najwyższym poziomie. Na najbliższe lata to nasz cel. A potem pomyślimy o innych rzeczach”. 

Czyżby rodzina Agnieszki Radwańskiej miała się niebawem powiększyć? Jak na razie nie wiadomo, ale jedno jest pewne: tenisistka dobrą wiadomością z pewnością podzieli się ze swoimi fanami w swoich social mediach! 

1/5
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 26/2016, jamnik
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
1/5

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt są już rok po ślubie. Nic dziwnego, że internauci z niecierpliwością czekają aż rodzina tenisistki się powiększy.

2/5
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 26/2016, jamnik
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
2/5

„Oczywiście, że chcę mieć dzieci. Przecież w tenisa nie będę grała całe życie. (...) Zastanawialiśmy się z Dawidem, czy nasze dzieci będą grały w tenisa. Doszliśmy do wniosku, że nie będą miały innej opcji. Chyba, że ewidentnie nie będą się do tego nadawały”, mówiła w wywiadzie dla VIVY!.

3/5
Agnieszka Radwańska, styczeń 2016
Copyright @Iza Grzybowska/VOYK
3/5

Właśnie minął rok odkąd tenisistka wraz z mężem, Dawidem Celtem, powiedzieli sobie sakramentalne tak. Nic więc dziwnego, że plotki o ciąży sportsmenki powróciły. Czyżby właśnie teraz tenisistka miała zamiar zrobić sobie przerwę w karierze, by spełnić marzenie o macierzyństwie?

4/5
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, Viva!, grudzień 2016
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
4/5

Wielokrotnie mówiła, że na „emeryturę” zamierza przejść dopiero przed 35 rokiem życia. Jak podaje Rewiabardzo możliwe, że tenisistka wraz z mężem jednak przyspieszą swoje plany dotyczące powiększenia rodziny.

5/5
Agnieszka Radwańska, ślub
Copyright @East News
5/5

Był piękny i wystawny ślub, teraz pora na macierzyństwo?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.