Jenna Dewan, Channing Tatum
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Jenna Dewan ujawnia, dlaczego rozwiodła się z mężem. To wina Channinga Tatuma?

„Musiałam pogodzić się z bólem”

Ksenia Krasko 23 października 2019 19:51
Jenna Dewan, Channing Tatum
Fot. East News

Jenna Dewan i Channing Tatum zdecydowali się na rozwód w zeszłym roku, po dziewięciu latach małżeństwa. Ze względu na fakt, że byli jedną z najpopularniejszych i najmocniejszych par, media co jakiś czas wracają do powodów rozstania. Tancerka nie ukrywa, że podjęcie tego kroku nie było łatwe.

Jenna Dewan o rozwodzie z Channingiem Tatumem

Jenna Dewan promuje właśnie swoją książkę Gracefully You: How to Live Your Best Life Every Day. W jednym z fragmentów wspomniała o rozwodzie z aktorem i wyjaśnia, dlaczego zdecydowała się odejść. „Uświadomiłam sobie, że dynamika naszego związku nie przynosi korzyści ani mnie, ani naszej córce. Najpierw musiałam to sobie uświadomić, a potem pogodzić się z bólem”, wyznaje.

Przyznała też, że stworzony przez nich obraz związku wywierał sporą presję na to, co działo się za zamkniętymi drzwiami. „Publiczność widziała mnie i Channinga w wyidealizowanym, romantycznym świetle. Utrudniało mi to wszystko, ponieważ lubię być tak szczera i prawdziwa, jak to tylko możliwe”. Aktorka zdradziła w swojej książce, że postanowiła rozstać się ze swoim mężem tuż przed pracą na planie drugiego sezonu programu World of Dance. Udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy.

Aktorka wyjaśniła, w jaki sposób poradziła sobie z bólem. „Jednym z wielu sposobów było zastosowanie świętej bazylii (ma obniżać napięcie nerwowe i redukować poziom stresu – przyp. red). Nie zamierzałam rezygnować z rzeczy, które sprawiają, że czuję się dobrze, jak utrzymanie czystości czy pyszna dieta”.

Niedawno Jenna Dewan ogłosiła, że ponownie spodziewa się dziecka, którego ojcem jest jej obecny partner, amerykański aktor i piosenkarz Steve Kazee. „Nie liczyłam na zmiany. Wszystko to wydarzyło się, gdy najmniej się tego spodziewałam”, twierdzi tancerka. Channing Tatum spotyka się obecnie z wokalistką Jessie J. 

allOnS_0XPOSURE_CHANNING_TATUM_A-4.jpg

Jenna Dewan, Steve Kazee
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…