Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
z życia gwiazd

Jednym zdjęciem Małgorzata Rozenek-Majdan rozgrzała fanów do czerwoności! 

Takiej jej jeszcze nie widzieliście!

Monika Katarzyna Krupska 18 lipca 2018 21:27
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Małgorzata Rozenek-Majdan dobrze wie, co zrobić, aby o niej mówili. Prowadząca Projekt Lady właśnie wyjechała na wakacje i zdjęciami z podróży z chęcią dzieli się w sieci. Tym razem jej najnowsza fotografia wywołała niemałe zamieszanie. Dlaczego? 

Gdzie Małgorzata Rozenek-Majdan spędza wakacje? 

Prezenterka wraz z mężem Radosławem Majdanem, dwójką dzieci i synem jej brata wypoczywa w gorącej Hiszpanii. Urlop zaplanowała dużo wcześniej. Kilka tygodni temu zdradziła Vivie!, że tegoroczne wakacje będą objazdówką samochodem po Europie. 

„Staramy się raz w roku, albo raz na dwa lata wyjechać na taką objazdówkę samochodem po Europie. Bardzo nam się to podoba”, mówiła Vivie! Małgorzata Rozenek-Majdan. Dodała, że jadąc autem na urlop można wziąć ze sobą psy i słowa dotrzymała. Zwierzęta podróżują razem z całą rodziną!

Prowadząca korzystając ze wspaniałej pogody wskoczyła w kostium kąpielowy. Odważny strój pokazał piękne i wysportowane ciało gwiazdy, co bardzo spodobało się fanom. „Piękna figura! Zazdroszczę”, „Mam 32 lata dwoje dzieci, ale w życiu tak zdrowo nie wyglądałam”, „No to teraz nie ma opcji i muszę się zabrać za ćwiczenia. Ciało petarda”, pisali internauci. Negatywnych komentarzy była zdawkowa ilość.

Zobaczcie zdjęcie Małgorzaty. Co myślicie o takim stroju?  

 

☀️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Oprócz błękitnego nieba😄

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?