Która z nich wygląda w nim lepiej?

Sabina Zięba 7 maja 2018 14:00

Podczas upragnionej majówki większość gwiazd dzieliła się z fanami fotografiami z bajecznych i dalekich podróży. Zarówno Małgorzata Rozenek-Majdan, jak i Julia Wieniawa zdecydowały się na wyjazd zagranicę. Pierwsza z nich odwiedziła Dubaj, natomiast młodziutka aktorka spędzała czas w słonecznej Walencji. Co ciekawe, obserwujący ich profile na Instagramie zauważyli, że mimo dzielącej ich 20-letniej różnicy wieku, obie zdecydowały się na ten sam... kostium kąpielowy!

Jednoczęściowe okrycie kosztuje 995 złotych i pochodzi z kolekcji wiosna/lato 2018 marki La Revêche. Ta włoska firma wywodzi się z bezchmurnej Sardynii i specjalizuje się w wyrobie ręcznie tworzonych strojów kąpielowych z najwyższej jakości tkanin. Limitowane modele dostępne w ograniczonej liczbie sprawiają, że postrzegana jest jako wyjątkowa oraz unikalna.

Według Was która z gwiazd wygląda w tym kostiumie lepiej? Wart jest swojej ceny?  

1/4
Copyright @Instagram
1/4

Julia Wieniawa nosi kostium La Reveche w najmodniejszy sposób w tym sezonie - jako body do jeansów.

2/4
Copyright @Instagram
2/4

Małgorzata Rozenek-Majdan natomiast do stroju dobrała modne kilka sezonów temu sandały z pomponami.

3/4
Copyright @Instagram
3/4

Kwiatowe ramiączka nadają kostiumowi niezwykłej dziewczęcości.

4/4
Copyright @Materiały prasowe
4/4

kostium La Reveche, 995 złotych

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.