Która z nich wygląda w nim lepiej?

Sabina Zięba 7 maja 2018 14:00

Podczas upragnionej majówki większość gwiazd dzieliła się z fanami fotografiami z bajecznych i dalekich podróży. Zarówno Małgorzata Rozenek-Majdan, jak i Julia Wieniawa zdecydowały się na wyjazd zagranicę. Pierwsza z nich odwiedziła Dubaj, natomiast młodziutka aktorka spędzała czas w słonecznej Walencji. Co ciekawe, obserwujący ich profile na Instagramie zauważyli, że mimo dzielącej ich 20-letniej różnicy wieku, obie zdecydowały się na ten sam... kostium kąpielowy!

Jednoczęściowe okrycie kosztuje 995 złotych i pochodzi z kolekcji wiosna/lato 2018 marki La Revêche. Ta włoska firma wywodzi się z bezchmurnej Sardynii i specjalizuje się w wyrobie ręcznie tworzonych strojów kąpielowych z najwyższej jakości tkanin. Limitowane modele dostępne w ograniczonej liczbie sprawiają, że postrzegana jest jako wyjątkowa oraz unikalna.

Według Was która z gwiazd wygląda w tym kostiumie lepiej? Wart jest swojej ceny?  

1/4
Copyright @Instagram
1/4

Julia Wieniawa nosi kostium La Reveche w najmodniejszy sposób w tym sezonie - jako body do jeansów.

2/4
Copyright @Instagram
2/4

Małgorzata Rozenek-Majdan natomiast do stroju dobrała modne kilka sezonów temu sandały z pomponami.

3/4
Copyright @Instagram
3/4

Kwiatowe ramiączka nadają kostiumowi niezwykłej dziewczęcości.

4/4
Copyright @Materiały prasowe
4/4

kostium La Reveche, 995 złotych

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.