Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am
O TYM JEST GŁOŚNO

Jarosław Bieniuk zakochany? Wybranką jego serca jest piękna modelka!

Czy w końcu odnalazł szczęście w miłości?

Gabriela Czernecka 1 października 2020 09:45
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am

Jarosław Bieniuk zakochany? Jak donosi Na Żywo, sportowiec odnalazł szczęście w miłości. Już jakiś czas temu Pudelek donosił, że piłkarz widywany jest u boku pięknej kobiety. Kim jest nowa partnerka Jarosława Bieniuka?

Jarosław Bieniuk zakochany. Jego wybranka to modelka

Po śmierci Anny Przybylskiej Jarosław Bieniuk nie miał zbyt wielkiego szczęścia w miłości. Każdy jego związek szybko stawał się pożywką dla mediów, co często doprowadzało do tego, że jego relacje z kobietami nie kończyły się najlepiej. Mimo tego piłkarz nie poddawał się i ciągle podejmował próby ponownego ułożenia sobie życia. Przez jakiś czas łączyło go silne uczucie z Martyną Gliwińską. Para została nawet rodzicami syna, Kazika. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu, choć oboje wciąż utrzymują ze sobą kontakt.

Od kilku miesięcy Jarosław Bieniuk łączony był z tajemniczą modelką. Jak podawał jakiś czas temu serwis Pudelek, powołując się na swojego informatora, wybranką Jarosława Bieniuka ma być przedsiębiorcza modelka, która często podróżuje. „Wygląda na coś więcej niż wakacyjną miłość... Ale pożyjemy, zobaczymy”, przyznawał informator serwisu.

Teraz doniesienia portalu potwierdził magazyn Na Żywo, który pisze wprost, że Jarosław Bieniuk jest zakochany. Kim jest partnerka sportowca? Piękna blondynka Zuzanna jest modelką i ma na koncie niemałe sukcesy w modelingu, których dorobiła się za granicą. Widać, że często podróżuje, uwielbia przyrodę i ciepłe kraje. Według Na Żywo miała już nawet okazję poznać dzieci Jarka Bieniuka i złapała z nimi dobry kontakt. Czyżby piłkarz w końcu odnalazł szczęście w miłości? Tego mu życzymy! 

Jarosław Bieniuk
Fot. Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News

Jarosław Bieniuk
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/EAST NEWS

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.