Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Izabela Janachowska otwarcie o seksie z mężem: „Możecie mi zazdrościć! Polecam”

W ciekawy sposób wraz z mężem odniosła się do hejterskich komentarzy

Gabriela Czernecka 11 kwietnia 2021 12:56
Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Izabela Janachowska najnowszy swojego programu na serwisie Youtube poświęciła hejtowi. Wraz z mężem nagrała swoją reakcję na zamieszczane w sieci nieprzychylne komentarze. Niektóre z nich były naprawdę bolesne i aż dziw, że internauci są w stanie napisać coś tak okrutnego. Izabela Janachowska szczerze i bez ogródek skomentowała wybrane zaczepki na jej temat. Jedna z nich dotyczyła kwestii pożycia małżeńskiego z jej starszym o 27 lat mężem. Co odpowiedziała? 

Izabela Janachowska o hejterskich komentarzach

Izabela Janachowska jest dziś najsłynniejszą w Polsce autorką bloga o tematyce ślubnej. Od jakiegoś czasu prowadząca wielu programów poświęconych tej tematyce prowadzi także kanał na Youtube, gdzie zaprasza m.in. znane osoby, które opowiadają jej o swoich ślubach. Sama również udziela ciekawych porad dotyczących planowania tej jakże ważnej ceremonii. Teraz postanowiła jednak jeden ze swoich odcinków poświęcić całkowicie odmiennej tematyce. 

ZobaczIzabela Janachowska: „Przypuszczałam, że jak zobaczęswojego synka, to się w nim zakocham”

Wraz z mężem, Krzysztofem Jabłońskim nagrali odcinek pod tytułem „Czy HEJT mnie boli?”, w trakcie którego wzajemnie czytają sobie negatywne komentarze, jakie pojawiły się w sieci na ich temat i wspólnie na nie odpowiadają. Nie zabrakło mocnych komentarzy o majątek męża Izy Janachowskiej, ale także zasób portfela samej gwiazdy. Padło także sporo uwag dotyczących urody Izy Janachowskiej. Jedni wypominali jej wagę, inni krytykowali za włosy, biust a nawet.. zęby! Jak na takie komentarze zareagowała Izabela Janachowska? „Uroda jest tak indywidualną kwestią, jednemu się podoba to, drugiemu tamto, dla kogoś będę atrakcyjna, dla kogoś zupełnie nie. (..) Ato, że się komuś nie podobam? Jakie to ma dla mnie znaczenie…”, wyznała wprost. 

Izabela Janachowska, VIVIA!
Fot. Izabela Janachowska, VIVIA!

Izabela Janachowska o seksie z mężem

Padło jednak wiele nieprzychylnych słów dotyczących różnicy wieku w związku Janachowskiej. Jeden z komentarzy dotyczył tego, że prowadząca ślubne programy „płaci za luksusy koniecznością sypiania”. Na szczęście podeszła do tego z dystansem, mówiąc wprost: „Ja to robię z największą przyjemnością, możecie mi zazdrościć, takie doświadczenie w łóżku… Polecam!”, oświadczyła. 

Zobacz takżeOto 8 par polskiego show-biznesu z największą różnicą wieku!

Głos w wielu kwestiach zabierał także mąż Izy Janachowskiej. W jego przypadku krytyka dotyczyła wieku, wyglądu i… majątku. Krzysztof Jabłoński z dystansem i ogromną szczerością odpowiadał na każde z pytań choć nie ukrywał, że jest to dla niego zaskakujące, że ludzie z taką uwagą śledzą jego życie. Całe doświadczenie z czytaniem hejterskich komentarzy podsumowuje tak: „Na początku naszego związku, jak się pokazały pierwsze artykuły, czytałem to, pierwsze komentarze i mówiąc szczerze, mega to bolało i trzeba by być mega.. Mieć taką grubą skórę, żeby to przeżyć. Teraz wyobraźcie sobie, bo to myślę, żę w większości piszą osoby młode, że zrobicie kariery, zarobicie pieniądze, będziecie tzw. celebrytami, zaczną o Was pisać i Wasi rodzice będą czytali, że Wasza partnerka, partner jest prostytutką, starym dziadem, to, co myśmy wszystko przeczytali. Zastanówcie się, czy będzie Wam miło to przeczytać (…). Mnie one dzisiaj nie bolą, ale uwierzcie mi bolą niektórych moich znajomych, bolą mojego starszego syna, bolą moją rodzinę. nie jest miło czytać o swojej córce czy o swoim tacie to co wy piszecie”, mówi Krzysztof Jabłoński.

„Wejść I coś skomentować na swój temat kogoś podsumować jest bardzo łatwo. i w większości Ci ludzie tego nie czytają, ale czasem może się zdarzyć tak, że trafią na komentarz na swój temat i pamiętajcie, że naprawdę tam po drugiej stronie jest żywy człowiek”, dodaje Izabela Janachowska.

Cały odcinek możecie zobaczyć poniżej. Myślicie, że to dobry sposób na walkę z hejtem? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.