Iwona Cichosz, VIVA!, kwiecień 2017, 7/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z OSTATNIEJ CHWILI

Iwona Cichosz właśnie po raz pierwszy została mamą. Podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem!

Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 27 lipca 2020 20:54
Iwona Cichosz, VIVA!, kwiecień 2017, 7/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Miss Świata Głuchych 2016 i była uczestniczka programu Taniec z Gwiazdami, Iwona Cichosz właśnie po raz pierwszy została mamą. Radosną nowinę przekazała fanom za pośrednictwem Instagrama, do której dołączyła wyjątkowe zdjęcie. Poznajcie szczegóły.

Iwona Cichosz została mamą. Chłopiec czy dziewczynka?

Iwona Cichosz i jej mąż Truls S. Yggeseth we wrześniu ubiegłego roku stanęli na ślubnym kobiercu. Teraz czeka ich kolejny przełom. Właśnie zostali rodzicami! Była uczestniczka Tańca z Gwiazdami o powiększeniu rodziny poinformowała  internautów w mediach społecznościowych. ,,W końcu nadszedł ten dzień, kiedy jestem gotowa podzielić się z Wami radosną nowiną 🥰 Już za kilka miesięcy nasza rodzinka się powiększy! 😍🤰🤟🏻", napisała i dodała urocze zdjęcie z brzuszkiem.

O tym, że Iwona Cichosz jest w ciąży już w lutym informował magazyn Rewia. Podobno aktorka znana z serialu Leśniczówka była wówczas w czwartym miesiącu ciąży. Zakochani marzyli o powiększeniu rodziny i nie mogli doczekać się aż ich dziecko pojawi się na świecie: ,,Iwona wierzy, że sobie ze wszystkim poradzi. W opiece nad maleństwem nie będzie sama, bo ma przecież przy sobie wiernego męża", dodawał informator tygodnika. 

Teraz para zdradziła, że ich dziecko jest już na świecie. Iwona Cichosz urodziła synka, któremu wraz z mężem dała na imię Antoni. „Nasze wszystko 🥰 Nasz piękny, najdroższy synek przyszedł na świat 17 lipca o 13:36 - Antoni ♥️”, podpisała uroczą fotografię.

Młodym rodzicom serdecznie gratulujemy! Życzymy dużo zdrowia i szczęścia.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Iwona Cichosz-Yggeseth (@iwonacichosz)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.