Iwona Cichosz, VIVA!, kwiecień 2017, 7/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

„Już za kilka miesięcy nasza rodzinka się powiększy! Iwona Cichosz jest w ciąży!

Była uczestniczka Tańca z Gwiazdami pokazała urocze zdjęcie!

Olga Figaszewska 21 marca 2020 19:05
Iwona Cichosz, VIVA!, kwiecień 2017, 7/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Miss Świata Głuchych 2016 i byłą uczestniczkę programu Taniec z Gwiazdami czeka życiowa rewolucja! Iwona Cichosz spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Radosną nowinę przekazała fanom za pośrednictwem Instagrama!

Iwona Cichosz jest w ciąży!

Iwona Cichosz i jej mąż Truls S. Yggeseth we wrześniu ubiegłego roku stanęli na ślubnym kobiercu. Teraz czeka ich kolejny przełom. Wkrótce zostaną rodzicami!

Była uczestniczka Tańca z Gwiazdami podzieliła się z internautami szczęśliwą nowiną w mediach społecznościowych. 

,,W końcu nadszedł ten dzień, kiedy jestem gotowa podzielić się z Wami radosną nowiną 🥰 Już za kilka miesięcy nasza rodzinka się powiększy! 😍🤰🤟🏻", napisała i dodała urocze zdjęcie z brzuszkiem.

O tym, że Iwona Cichosz jest w ciąży już w lutym informowała Rewia. Podobno aktorka znana z serialu Leśniczówka była wówczas w czwartym miesiącu ciąży.

„Iwona jest w czwartym miesiącu ciąży. Obydwoje są bardzo szczęśliwi, bo od dawna marzyli o tym, by zostać rodzicami ”, mówiła osoba z ich otoczenia w rozmowie z Rewią. Informowano, że Iwona Cichosz nie poznała jeszcze płci dziecka i na razie nie będzie też zawieszać swoich zawodowych obowiązków.  

Zakochani marzyli o powiększeniu rodziny i nie mogą doczekać się tego magicznego czasu. ,,Iwona wierzy, że sobie ze wszystkim poradzi. W opiece nad maleństwem nie będzie sama, bo ma przecież przy sobie wiernego męża", dodawał informator tygodnika. 

Serdecznie gratulujemy! Życzymy dużo zdrowia i szczęścia! 


Iwona Cichosz, VIVA!, kwiecień 2017, 7/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM


 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.