Iwona Cichosz i Truls Yggeseth historia milości
Fot. Instagram @iwonacichosz
O TYM SIĘ MÓWI

Ta miłość była im pisana. Iwona Cichosz i Truls Yggeseth: „Wierzymy, że to było przeznaczenie” 

Przez chwilę nie mogli wziąć ślubu, dziś mają 2 dzieci...

Olga Figaszewska 19 maja 2022 16:51
 Iwona Cichosz i Truls Yggeseth historia milości
Fot. Instagram @iwonacichosz

Połączyła ich miłość, wspólne marzenia i plany. Iwona Cichosz i Truls S. Yggeseth wierzą w przeznaczenie.„Mieliśmy wrażenie, jakbyśmy się znali od dawna, jakbyśmy tylko na to czekali. Nagle wszystko ułożyło się w sensowną całość”, mówili w jednym z wywiadów. Była uczestniczka Tańca z gwiazdami, Miss Świata Głuchych 2016 i aktorka niedawno po raz drugi została mamą. To dla jej rodziny wspaniały czas, wypełniony miłością i szczęściem. Iwona Cichosz i jej ukochany wiodą spokojne życie poza granicami Polski. A my przypominamy niezwykłą historię miłości pary. Tworzą zgrany duet od sześciu lat! Jak się poznali? 

Historia miłości Iwony Cichosz i Trulsa S. Yggesetha

Dla Iwony Cichosz najważniejsze było stworzenie relacji z takim mężczyzną, który pokocha ją taką, jaką jest. By mogła przy nim pozostać w pełni sobą. Ta miłość była im pisana, a jej marzenie się spełniło. Los nieoczekiwanie postawił ich na swojej drodze. Iwona Cichosz i Truls S. Yggeseth poznali się na jednej z konferencji europejskich. Dziś wierzą w to, że ich spotkanie było przeznaczeniem.

„Spotkałam fajnego chłopaka z Norwegii, spędziłam z nim całe trzy dni. Moja koleżanka od razu powiedziała: „Już widzę, że będziecie razem”. „Ale on nie jest w moim typie”, zaprzeczyłam, a miesiąc później przyleciał do Polski i wywalczył sobie dostęp do mojego serca. A mnie zdobyć niełatwo. Jest inteligentny, ma poczucie humoru, można z nim bawić się, wygłupiać, rozmawiać na poważne tematy. Jest taki, jakiego chciałam”, opowiadała Iwona Cichosz w wywiadzie VIVY! Krystynie Pytlakowskiej.

Iwona Cichosz, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ukochany byłej uczestniczki Tańca z Gwiazdami również jest niesłyszący. Z każdym dniem poznawali się coraz lepiej i uświadamiali sobie, że są dla siebie stworzeni. Para jest dla siebie ogromnym oparciem i doskonale się uzupełnia. Kibicują sobie na każdym kroku, mogą się przy sobie rozwijać, gnają za wspólnymi marzeniami.

„Rozumiemy przeszkody, które musimy na co dzień pokonywać, odbieramy na tej samej fali i często nie potrzebujemy słów. Zresztą Truls zna amerykański język migowy, chociaż powoli uczy się polskiego. A ja poznaję język migowy norweski. Ale nie wybiegam w przyszłość”, dodawała w 2017 roku w rozmowie z VIVĄ. 

Iwona Cichosz cały czas pamięta o jednym geście, którym wybranek skradł jej serce. Miała gorszy dzień, a Truls chciał, żeby na jej twarzy pojawił się uśmiech. Wysłał bukiet żółtych róż z dołączonym bilecikiem - „Smile to the world and the world smiles back at you”. Stało się to trzy tygodnie po ich pierwszym spotkaniu w Atenach.

„Te róże spowodowały, że moje serce rosło. W tym momencie zrozumiałam, że w złych momentach mojego życia zawsze mogę na niego liczyć. Był zawsze tam, kiedy potrzebowałam troski, pocieszenia, miłości. Dałam mu wtedy szansę (śmiech)”, mówiła aktorka w rozmowie z businessandprestige.pl. A ukochany gwiazdy dodawał: „Jeśli pojawia się szansa na miłość, musisz z niej skorzystać, w przeciwnym razie może się już więcej nie powtórzyć. Albo teraz, albo nigdy”.

Czytaj też: „Najważniejsze to być z kimś, kto mnie pokocha taką, jaka jestem”. EKSLUZYWNA SESJA Iwony Cichosz

Iwona Cichosz, VIVA!, kwiecień 2017, 7/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Iwona Cichosz w sesji VIVY, 2017 rok

Szansa na miłość

Okazało się, że łączy ich braterstwo dusz. Nie tracą czasu na sprzeczki o drobiazgi, rozmawiają ze sobą otwarcie, wiedzą, że mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji, darzą się ogromnym zaufaniem i przekonują, że są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Iwona Cichosz i Truls  Yggeseth skupiają się na budowaniu szczęśliwego życia i cieszą się małymi rzeczami.

„Jest dla mnie miłością, ciepłym sercem, osobą, która chce zrobić dla mnie wszystko i wspiera mnie w każdej życiowej sytuacji. Oprócz tego, uwielbiam blask jej cudownych oczu i jej uśmiech, nie mogę się na nią napatrzeć.”, mówił wybranek aktorki w rozmowie z businessandprestige.

W 2017 roku Iwona Cichosz przyjęła oświadczyny swojego ukochanego. To był dla niej wyjątkowy moment. Truls poprosił ją o rękę podczas pobytu w Oslo. „Obudził mnie, mówiąc, że zrobił kawę dla mnie. Zadowolona i półprzytomna usiadłam na łóżku, podał mi kubeczek, w którym zamiast kawy na dnie było pudełeczko z pierścionkiem. Truls zapytał mnie: „Will you be mine”, opowiadała w Party. Jej odpowiedź była oczywista! Para nie spieszyła się ze ślubem. Również dlatego, że nie mogli. Iwona pozostawała wciąż Miss Świata Niesłyszących 2016, a regulamin konkursów tego typu jest dosyć restrykcyjny. Uniemożliwia zaręczenie się, wzięcie ślubu i zajście w ciążę przez rok od wywalczenia tytułu. 

Zakochani postanowili, że to będzie ich wyjątkowy czas i, gdy już będą mogli, robią wszystko na własnych zasadach. Po dwóch latach – we wrześniu 2019 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Zakochani przyrzekali sobie miłość i wierność w towarzystwie najbliższych i przyjaciół. Panna młoda wyglądała zjawiskowo w białej sukni.

Po roku zostali po raz pierwszy rodzicami! Małżonkowie powitali na świecie synka, Antosia. Niektórzy byli ciekawi, czy pociecha pary również nie słyszy. Iwona Cichosz rozwiała te wątpliwości publikując wtedy post na Instagramie. „Antoś słyszy. Taką odpowiedź dostaliśmy od lekarzy, jak badali jego słuch i póki co to faktycznie reaguje na dźwięki, na to co do niego mówimy itd. Tylko błagam Was, nie piszcie mi wiadomości typu "Oh, to cudownie, że słyszy", "Dobrze, że nie odziedziczył po Was głuchoty" itd itd... Dlatego, że dla nas naprawdę nie ma znaczenia, czy słyszy, czy nie, bo nie jest to dla nas najważniejsze (wiem, niektórych może szokować nasze nastawienie). Synek i tak nauczy się języka migowego od nas (to jest podstawa, by nawiązać z nim więź), a poprawną mowę nauczy się od rodziny po stronie męża, w przedszkolu, otoczenia”, wyznała.

Zobacz też: Wyprowadziła się z Polski, ma dwójkę dzieci. Tak zmieniło się życie Iwony Cichosz

Odkąd Iwona Cichosz i Truls S. Yggeseth zostali rodzicami ich życie diametralnie się zmieniło. Aktorka serialu Leśniczówka zaznaczała, że macierzyństwo to piękna rola, a w wychowanie pociechy wkłada całe serce i siły. „

Bycie Twoją matką nauczyło mnie wielu, wielu nowych rzeczy. Twoje pojawienie się na tym świecie wywróciło do góry nogami moje całe życie, mój cały światopogląd ♥️ Dziękuję, że to mnie właśnie wybrałeś jako Twoją mamę”, pisała. Niedawno para podzieliła się z fanami kolejną cudowną wiadomością! Była uczestniczka Tańca z gwiazdami została po raz drugi mamą. Na świat przyszło drugie dziecko małżonków, córeczka – Klara.

Cała rodzina prowadzi szczęśliwe życie za granicą. Jakiś czas temu przeprowadzili się do Norwegii i od czasu do czasu odwiedzają Polskę.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Źródło: businessandprestige.pl, Viva! 2017

Polecamy też: Maria Winiarska i Wiktor Zborowski są małżeństwem od 46 lat! Oto ich niezwykła historia miłości

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.