Ivana Trump, Donald Trump
Fot. PJB/SIPA/EAST NEWS / Charly Triballeau Pool/SIPA/SIPA/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ivana Trump skomentowała wynik wyborów w USA. Wbiła szpilę byłemu mężowi

„On nie umie przegrywać”

Ksenia Krasko 10 listopada 2020 16:55
Ivana Trump, Donald Trump
Fot. PJB/SIPA/EAST NEWS / Charly Triballeau Pool/SIPA/SIPA/East News

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych, a właściwie ich wynik, to jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich dni. Jak wskazują sondaże, to już pewne, że Joe Biden pokonał Donalda Trumpa, i to właśnie on wprowadzi się niebawem do Białego Domu. Przegraną kontrowersyjnego polityka skomentowała już obecna Pierwsza Dama USA, Melania Trump, a także kobieta, która mogłaby być na jej miejscu. Ivana Trump ujawniła, co tak naprawdę myśli o byłym mężu – i wygląda na to, że nie ma o nim zbyt dobrego zdania.

Ivana Trump o przegranej Donalda Trumpa w wyborach 2020

Donald Trump już zapowiedział, że nie zaakceptuje wyników wyborów prezydenckich, w związku z czym zespół jego prawników podejmie szereg działań w stanach, w których przegrał, jak Nevada i Pensylwania. Pomimo braku dowodów obecny przywódca USA stwierdził, że głosy oddane na Joe Bidena są fałszywe.

Postępowanie polityka komentowane jest przez cały świat, a jedną z osób, która poproszono o opinię, jest Ivana Trump. Odnosząc się do przegranej byłego męża, stwierdziła, że „chce, żeby to wszystko się skończyło, w taki czy inny sposób”. Dodała jednak, że Trump „nie umie przegrywać”. „Nie lubi przegrywać, więc będzie walczył, walczył i jeszcze raz walczył”, wyznała podczas rozmowy z magazynem People.

Jak dodała, prawdopodobnie wie, czym zajmie się jej były mąż w przyszłości. „Pojedzie do Palm Beach pograć w golfa i zacznie żyć normalnym życiem, jak sądzę. To najlepszy wybór ze względu na to, co może jeszcze zrobić... Ma mnóstwo pieniędzy i miejsc, do których może się udać, żeby cieszyć się życiem”.

Ivana jest matką najstarszych dzieci Donalda Trumpa – Donalda Jr., Ivanki i Erica – zaangażowanych w polityczną karierę ojca. Jak stwierdziła w rozmowie z People, ma nadzieję, że po opuszczeniu Białego Domu „będą w stanie żyć normalnym życiem, a nie waszyngtońskim”. Dodała, również że cała trójka lubiła spędzać czas z ojcem i pracować nad jego kampanią reelekcyjną, ale „dzięki Bogu – to koniec”.

Ivana Trump, była modelka urodzona w dzisiejszych Czechach, wyszła za Donalda Trumpa w 1977 roku. Rozwiedli się w 1992 roku w atmosferze skandalu, kiedy Ivana odkryła, że przedsiębiorca ma romans z aktorką Marlą Maples. To ona została drugą żoną Trumpa i matką jego córki Tiffany. 

Źródło: People, Forbes

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ❤️Ivana Trump❤️ (@ivanatrumpfan)

Ivana Trump, Donald Trump
Fot. PJB/SIPA/EAST NEWS / Charly Triballeau Pool/SIPA/SIPA/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.