Kim Kardashian i Kanye West kochają minimalizm?
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Kanye West prezydentem USA? Raper zapowiedział start w wyborach!

Jego decyzja wywołała sensację!

Konrad Szczęsny 5 lipca 2020 11:51
Kim Kardashian i Kanye West kochają minimalizm?
Fot. East News

Tego nikt się nie spodziewał! Kanye West, mąż Kim Kardashian, ogłosił na Twitterze, że wystartuje w najbliższych wyborach prezydenckich w USA. Czy w Białym Domu zajmie miejsce Donald Trumpa? Nie jest to wykluczone, biorąc pod uwagę popularność rapera i to, że uzyskał pełne wsparcie miliardera Elona Muska.

Kanye West prezydentem USA? Ogłosił start w wyborach na Twitterze

„Musimy teraz zrealizować obietnicę Ameryki, ufając Bogu, jednocząc naszą wizję i budując naszą przyszłość. Będę kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych”, napisał na swoim profilu na Twitterze Kanye West.

Wpis opatrzył hasztagiem #2020Vision, co jednoznacznie wskazuje na chęć startu w tegorocznym wyścigu o fotel prezydencki. Wpis w krótkim czasie udostępniła jego żona, Kim Kardashian oraz... miliarder Elon Musk, który wyraził pełne poparcie dla decyzji rapera!

Wszyscy przypominają, że mąż celebrytki zasłynął wcześniej z sympatii i kontaktów z Donaldem Trumpem. W 2018 został nawet przez niego zaproszony do Białego Domu! Czy faktycznie Kanye West wystartuje w wyborach? Jak zauważają specjaliści, powinien się pospieszyć, ponieważ w niektórych stanach USA zakończono już rejestrację kandydatów. Chodzi m.in o Indianę, Maine, Nowy Meksyk, Nowy Jork, Karolinę Północną i Teksas.

„W innych zostało już niewiele czasu na dopisanie się do listy kandydatów i ewentualne zebranie podpisów poparcia. To mogłoby mocno utrudnić osiągniecie dobrego wyniku w wypadku ewentualnego startu rapera”, zauważa Wprost.pl.

Mąż Kim Kardashian wystartowałby w wyścigu jako kandydat niezależny. Jego wpis wywołał na świecie prawdziwą sensację! Tym bardziej, że jego publikacja nastąpiła w Dniu Niepodległości Stanów Zjednoczonych - 4 lipca 2020 roku. 

Kanye West prezydentem USA? Czy to promocja płyty?

Sceptyczni internauci i obserwatorzy uważają jednak, że całe zamieszanie to jedynie promocja... nowej płyty rapera. Pierwszy singiel z wydawnictwa „God Country” – „Wash Us In The Blood” – został opublikowanym w zeszłym tygodniu.

Ciekawe jest również to, że Kanye West nie zdradził żadnych szczegółów, m.in. czy rozpoczął już finalizację wszelkich formalności, takich jak dopisanie do list w poszczególnych stanach. To dodatkowo może być potwierdzeniem, że raper zaplanował po prostu kolejną kampanię promocyjną.

Czy tak jest faktycznie? Przekonamy się zapewne w najbliższym czasie...  

Kanye West zapowiedział, że wystartuje w jesiennych wyborach prezydenckich:

Fot. Getty Images

Czy decyzja ta to jedynie element kampanii promocyjnej jego płyty?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.