Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła imię swojego synka!

Jest szlachetne i nietypowe!

Olga Figaszewska 26 lutego 2020 10:52
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przygotowują się na narodziny synka. Para uchyliła rąbka tajemnicy na temat imienia maleństwa. W jednym z wywiadów Perfekcyjna Pani Domu wyjawiła, że stawiają na tradycyjne i szlachetne imię. Jakie wybrali?

Imię dziecka Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w szóstym miesiącu ciąży. Termin porodu wyznaczono na czerwiec. Gwiazda nie zwalnia tempa i angażuje się w kolejne projekty.

Wiele osób zastanawiało się, jakie imię dla swojej pociechy wybiorą państwo Majdanowie.

„Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie. Ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć, bo to różnie bywa, wolałabym jeszcze nie zdradzać”, mówiła prezenterka w rozmowie z Dzień Dobry TVN w jednym z pierwszych wywiadów po głoszeniu ciąży.

Szukasz wyprawki dla maleństwa? Sprawdź, co powinnaś skompletować:

Jak podał nieoficjalnie portal JastrząbPost po ramówce TVN, Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem wybrali dla synka imię - Edward.  

Co oznacza? Według księgi imion to imię pochodzenia staroangielskiego, które utworzone jest od słów ead (dobrobyt, szczęście) i weard (opiekun). Osoba o tym imieniu jest niezwykle pewna siebie, wytrwała w dążeniu do celu. Charakteryzuje się silną osobowością i przedsiębiorczością. Jest wytrwała, prawdomówna i budzi podziw.

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pozostaną przy tym wyborze?  

Małgosia Rozenek-Majdan, ramówka wiosenna TVN 2020
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.