Małgosia Rozenek-Majdan, ramówka wiosenna TVN 2020
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca stylizacją na ramówce TVN!

Sukienka podkreśliła ciążowy brzuszek!

Paulina Filipowicz 25 lutego 2020 13:32
Małgosia Rozenek-Majdan, ramówka wiosenna TVN 2020
Fot. East News

Małgorzata Rozenek-Majdan już wkrótce zostanie mamą. Gwiazda promienieje i z miesiąca na miesiąc wygląda coraz lepiej. Zdjęcia jej ciążowych stylizacji cieszą się dużą popularnością. Fani kibicują Małgosi i czerpią inspiracje z jej stylowych wyborów. Gwiazda mimo ciąży nie rezygnuje z pracy i zawodowych obowiązków. Małgorzata Rozenek-Majdan uczestniczyła w prezentacji wiosennej ramówki TVN i zachwyciła zjawiskową stylizacją.

Małgorzata Rozenek-Majdan w czarnej sukience na ramówce TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan na ramówce TVN pojawiła się w długiej czarnej kreacji, która pięknie podkreśliła jej ciążowy brzuszek. Do sukienki dobrała płaszcz w tym samym odcieniu z błyszczącymi zdobieniami na ramionach. Stylizację uzupełniła sandałkami na obcasie i torebką z motywem gwiazd i księżyca. Trzeba przyznać, że Małgosia promienieje w ciąży, a każda jej ciążowa stylizacja jest coraz lepsza!

Małgosia Rozenek-Majdan, ramówka wiosenna TVN 2020
Fot. East News

Ramówka TVN
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@m_rozenek na ściance ❤️ #prezentacjawiosennejofertyprogramowej #malgorzatarozenekmajdan

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My..., obie .. dzis tvn

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.