Kim jest żona aktora?

Monika Katarzyna Krupska 27 maja 2018 13:40

Emocje po wspaniałym Królewskim Weselu jeszcze nie opadły, a w Wielkiej Brytanii kolejny kawaler się żeni! Jak donoszą brytyjskie media, na ślubnym kobiercu stanał Hugh Grant. Aktor znany z takich przebojów filmowych, jak Cztery wesela i pogrzeb, Rozważna i romantyczna, Notting Hill czy Dziennik Bridget Jones poślubił swoją partnerkę, producentkę telewizyjną - Annę Elisabet Eberstein. 

Para w związku jest od 2012 roku. Wspólnie wychowuje trójkę dzieci. Z poprzedniego związku z recepcjonistką Tinglan Hong aktor ma dwójkę dzieci. Ślub ma odbyć się w urzędzie Kensington i Chelsea, niedaleko posiadłości pary wartej 10 milionów funtów. „Nikt z przyjaciół Hugh nie wierzył, że ten dzień nadejdzie”, komentuje informator The Sun. Dodaje, że Hugh „wkrótce zostanie emerytem i w końcu założył rodzinę”. 

***

Aktor najdłużej był związany z Elizabeth Hurley. Para spotykała się w latach 1987-2000. U boku aktora można było jeszcze spotkać m.in. Sandrę Bullock czy Drew Barrymore. Jednak to poznazna w londyńskim barze Anna skradła Grantowi serce. 

1/5
Hugh Grant został ojcem po raz piąty
Copyright @East News
1/5

Para spotyka się od 2012 roku 

2/5
Hugh Grant na rozdaniu Złotych Globów
Copyright @ONS
2/5

Wspólnie wychowuje trójkę dzieci 

3/5
Hugh Grant
Copyright @Getty Images
3/5

To był pierwszy ślub 57-letniego aktora 

4/5
Hugh Grant i Anna Eberstein
Copyright @Getty Images
4/5

Odbył się w maju tego roku 

5/5
Hugh Grant i Anna Eberstein
Copyright @Getty Images
5/5

W urzędzie Kensington i Chelsea, niedaleko posiadłości pary 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.