EN_00992360_0234, Magdalena Mielcarz z mężem
Fot. VIPHOTO/East News
HISTORIE MIŁOSNE

Miłość odnalazła za oceanem. Oto niezwykła historia Magdaleny Mielcarz i Adriana Ashkenazy’ego

„Miałam szczęście, że poznałam mężczyznę, którego pokochałam i którego miłość pozwoliła nam stworzyć wspaniałą rodzinę”

Olga Figaszewska 4 marca 2022 18:51
EN_00992360_0234, Magdalena Mielcarz z mężem
Fot. VIPHOTO/East News

Magdalena Mielcarz należy do grona najpopularniejszych, najpiękniejszych polskich aktorek i modelek. Widzowie pokochali ją za rolę w filmie Quo vadis. Od pewnego czasu spełnia się muzycznie i zachwyca fanów kolejnymi utworami. Prywatnie jest szczęśliwą mamą i żoną. Miłość swojego życia odnalazła po przeprowadzce do USA. Wspólnie z ukochanym stworzyła wymarzony dom. Oto historia niezwykłej relacji Magdaleny Mielcarz i Adriana Ashkenazy’ego.

Historia miłości Magdaleny Mielcarz i Adriana Ashkenazy’ego

Wspaniała, utalentowana artystka, która spełnia się na wielu płaszczyznach. Magdalena Mielcarz swoją karierę rozpoczynała od modelingu. Polska piękność pracowała przy największych kampaniach na całym świecie dla czołowych marek. Popularność w kraju zdobyła udziałem w produkcji Quo vadis. Dała się poznać jako Ligia i z miejsca rozkochała w sobie widzów. Wkrótce upomniało się o nią europejskie kino. Po pewnym czasie, aktorka podjęła decyzję o przeprowadzce do USA. W Nowym Jorku zaczęła budować nowe życie, szlifowała swój talent w szkole teatralnej Maggie Flaningan Studio i… odnalazła miłość.    

Wybrankiem serca Magdaleny Mielcarz jest biznesmen i prawnik Adrian Ashkenazy. „Miałam szczęście, że poznałam mężczyznę, którego pokochałam i którego miłość pozwoliła nam stworzyć wspaniałą rodzinę”, zwierzała się jednym z wywiadów Beacie Nowickiej.

Zakochani poznali się w 2006 roku. Na jedną z pierwszych randek udali się do restauracji Bliss. Połączyło ich wyjątkowo silne uczucie. Po roku para powiedziała sobie sakramentalne „tak”.

Zobacz też: „To była miłość od pierwszego wejrzenia”. Oto historia Bartosza Obuchowicza i Katarzyny Sobczyńskiej 

 Magdalena Mielcarz z mężem Adrian Ashkenazy, Róże Gali 2011
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Magdalena Mielcarz, Adrian Ashkenazy, 2011 rok, Róże Gali
 

Magdalena Mielcarz,Adrian Ashkenazy, 2011
Fot. Piotr WYGODA/East News

Magdalena Mielcarz, Adrian Ashkenazy, 2011 rok

Związek idealny

Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy nie mówią zbyt wiele na temat swojej relacji i chronią prywatności rodziny. Wspólnie doczekali się dwóch wspaniałych córeczek. W 2009 roku na świecie pojawiła się Maya, a w 2013 roku para powitała Indirę. Ich relacja od zawsze wzbudzała ogromne emocje, a media poświęcały jej wiele uwagi. „Obiecałam sobie, że nigdy nie będę zależna od żadnego mężczyzny. Dla mnie kwestia samodzielnego zarabiania jest nie do podważenia. Muszę mieć swoje własne pieniądze. To jest dobre nie tylko dla mnie, ale i dla związku. Na pewno będę to wpajać swoim córkom”, mówiła w Vivie.

Kilka lat temu niektórzy sugerowali, że związek pary przechodzi gorszy czas. Na szczęście, okazało się, że były to jedynie plotki. Łączy ich prawdziwa miłość, której nic nie stanie na przeszkodzie. Po dziesięciu latach, w 2017 roku zakochani odnowili przysięgę małżeńską we Włoszech. „Oni tworzą idealne małżeństwo. Cały czas się kochają, dlatego w okrągłą rocznicę postanowili jeszcze raz wyznać sobie miłość”, podawał wtedy informator Super Expressu.

Magdalena Mielcarz swoje życie dzieli między dwoma kontynentami – życiem w Los Angeles i Warszawą. Wspólnie z mężem i córeczkami spędza w Polsce wakacje. Pragnie, by jej pociechy uczyły się języka polskiego, miały stały kontakt z dziadkami i poznawały kulturę.

„To już tradycja, że w Polsce spędzamy wakacyjny czas. Dwa miesiące pobyty w moim rodzinnym kraju sprawiają, że dziewczynki mają okazję utrwalić więź z moją ojczyzną, ćwiczyć język polski, zobaczyć się z dziadkami. Uwielbiamy podróże po kraju, polskie smaki, polską kulturę i cały czas, jakie spędzamy tu z najbliższą rodziną. Adrian uwielbia Mazury, a ja kocham polskie morze”, zwierzała się w 2017 roku vivie.pl.

Przeczytaj też: Zbigniew i Wiesława Bońkowie są małżeństwem od 46 lat. Oto niezwykła historia ich miłości

Magdalena Mielcarz, VIVA! sierpień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Magda Mielcarz z mezem Adrian Ashkenazy
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Magdalena Mielcarz o macierzyństwie

Rodzina jest dla piosenkarki i aktorki najważniejszą wartością. Ale jak podkreślała w wywiadach, nie chce rezygnować z siebie, a także swoich pasji. ,,Rodzina jest wielką wartością, pod warunkiem że świadomie dokonujesz takiego wyboru. Bo bycie kobietą to także bycie lwicą walczącą o siebie i o to, co dla niej ważne. A każda z nas ma prawo decydować o tym, jak ma żyć, i nie bać się oceny czy odrzucenia tylko dlatego, że nie spełnia społecznych oczekiwań.[...] Masz się męczyć, poświęcić swoje idee dla kogoś, kto nie dał ci szczęścia, bo tak "chce" społeczeństwo? Sama potrzebowałam lat, żeby znaleźć równowagę między tym, co chcę, a tym co "powinnam". I wiesz co? Chyba nadal z tym walczę", mówiła Beacie Nowickiej. 

Na każdym kroku, Magdalena Mielcarz może liczyć na ogromne wsparcie męża. Ona również jest dla niego wielkim oparciem. Oboje chcą zapewnić swoim córkom bezpieczną przyszłość, wpoić najważniejsze wartości i przekonania. I zależy im na tym, aby wychować Mayę i  Indirę na silne, niezależne kobiety.

,,Mamy dzisiaj nowe pokolenie mężów, ojców. Ojcowie nie chcą wychować córek na głupiutkie, potulne gąski. Chcą, żeby ich córki były silne, niezależne, wykształcone. Ta koncepcja zrobiła karierę, zawędrowała nawet na koszulkę Diora. W ostatnim roku wydarzyły się w moim życiu ciekawe rzeczy, nastąpił pewnego rodzaju przełom. Stałam się bardziej dojrzała i bardziej czuję się kobietą. W czasach, kiedy byłam wychowywana, bycie kobietą oznaczało: stanie na straży domowego ogniska, dbanie o dom, o dzieci, bycie łagodną, troskliwą żoną, dbającą o męża i rodzinę", dodawała w 2017 roku w VIVIE!.  

Całej rodzinie życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Zobacz też: Ewa Błaszczyk i Jacek Janczarski: „To była miłość od pierwszego wejrzenia. Z taką nie ma dyskusji”

Magdalena Mielcarz,Adrian Ashkenazy, 2011
Fot. VIPHOTO/East News

 

 Magdalena Mielcarz z mężem Adrian Ashkenazy, Róże Gali 2011
Fot. VIPHOTO/East News

Magda Mielcarz z mezem Adrian Ashkenazy
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.