To amerykański prawnik i właściciel hoteli

Konrad Szczęsny 3 lipca 2018 11:44

Ona nazywana jest najpiękniejszą polską aktorką. On to człowiek sukcesu, który jest uosobieniem amerykańskiego snu. Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy wzięli ślub 11 lat temu. Ich małżeństwo przechodziło wzloty i upadki, jednak przeciwności udało się pokonać. Jak się poznali? Kim jest mąż gwiazdy?

Magdalena Mielcarz i jej mąż Adrian Ashkenazy – jak się poznali?

Poznali się w 2006 roku w Nowym Yorku. Na pierwszą randkę aktorka i biznesmen wybrali się do restauracji Bliss. Szybko zapałali do siebie na tyle silnym uczuciem, że już rok później, w 2007 roku zdecydowali się na ślub. Owocem łączącej ich miłości są dwie córki, Maja, która przyszła na świat dwa lata po zawarciu małżeństwa, w 2009 roku oraz druga, która przyszła na świat cztery lata później. Przez długi czas o ich związku było wiadomo niewiele, ponieważ chronili prywatność i stronili od błysku fleszy, jednak rok temu, tuż przed 10. rocznicą ślubu, media obiegły niepokojące informacje, że przechodzą głęboki kryzys.

„Niestety w związku Magdy i Adriana wygasła namiętność. Od dłuższego czasu ich małżeństwo istnieje w zasadzie tylko na papierze. Potrzebowała przestrzeni. Chce pobyć z dala od męża i przemyśleć kilka spraw. Po jej powrocie mają podjąć decyzję, co dalej z ich małżeństwem”, donosił wówczas Fakt.

Szybko okazało się jednak, że były to jedynie złośliwe plotki, nie mające zbyt wiele wspólnego z prawdą. Zakochani udowodnili to kilka tygodni później, gdy odnowili ślubną przysięgę w otoczeniu najbliższych.

Ostatnio z kolei Magdalena Mielcarz potwierdziła w wywiadzie, że nie planuje więcej dzieci, chyba że urodzi je jej mąż. Teraz, z okazji 11. rocznicy, zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie z dnia ślubu.

Kim jest Adrian Ashkenazy, mąż Magdy Mielcarz?

Adrian Ashkenazy to 44-letni amerykański biznesmen i prawnik (ukończył Harvard), który ma korzenie żydowsko-polskie. Jest również właścicielem sieci hoteli. Wiadomo, że mąż Magdy Mielcarz ma troje rodzeństwa. Ich ojciec to znacząca postać dla stosunków polsko-żydowskich. Seweryn Ashkenazy był przedsiębiorcą, zajmującym się hotelarstwem, budownictwem i propagowaniem sztuki żydowskiego pochodzenia. To on był pomysłodawcą i zwolennikiem powstania i współzałożycielem w 1999 r. Towarzystwa Kultury Żydowskiej Beit Warszawa.

W galerii możesz zobaczyć nieliczne, wspólne zdjęcia pary  

1/5
Magdalena Mielcarz i w dniu ślubu z Adrianem Ashkenazym
Copyright @Instagram @magdalenamielcarz
1/5

Tak Magdalena Mielcarz wyglądała w dniu ślubu z Adrianem Ashkenazym w 2007 roku. Para obchodziła w tym roku jego 11. rocznicę.

2/5
Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy na Różach Gali, 23.11.2011 rok
Copyright @East News
2/5

Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy poznali się w 2006 roku. Ślub wzięli rok później. 

(na zdjęciu w listopadzie 2011 roku)

3/5
Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy na Różach Gali, 23.11.2011 rok
Copyright @East News
3/5

Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy wychowują dwie córki: Maję, urodzoną w 2009 roku oraz drugą, która przyszła na świat cztery lata później.

(na zdjęciu para w listopadzie 2011 roku)

4/5
Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy na pokazie Roberta Kupisza
Copyright @East News
4/5

Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy rzadko bywają na salonach i publicznie pokazują się razem

(na zdjęciu para w listopadzie 2011 roku na pokazie Roberta Kupisza)

5/5
Magdalena Mielcarz i Adrian Adrian Ashkenazy w 10. rocznicę ślubu
Copyright @Instagram @magdalenamielcarz
5/5

Tak Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy wyglądali, gdy świętowali 10. rocznicę ślubu w lipcu 2017 roku. Tym zdjęciem zażegnali krążące wówczas w mediach plotki o kryzysie w związku.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.