To amerykański prawnik i właściciel hoteli

Konrad Szczęsny 3 lipca 2018 11:44

Ona nazywana jest najpiękniejszą polską aktorką. On to człowiek sukcesu, który jest uosobieniem amerykańskiego snu. Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy wzięli ślub 11 lat temu. Ich małżeństwo przechodziło wzloty i upadki, jednak przeciwności udało się pokonać. Jak się poznali? Kim jest mąż gwiazdy?

Magdalena Mielcarz i jej mąż Adrian Ashkenazy – jak się poznali?

Poznali się w 2006 roku w Nowym Yorku. Na pierwszą randkę aktorka i biznesmen wybrali się do restauracji Bliss. Szybko zapałali do siebie na tyle silnym uczuciem, że już rok później, w 2007 roku zdecydowali się na ślub. Owocem łączącej ich miłości są dwie córki, Maja, która przyszła na świat dwa lata po zawarciu małżeństwa, w 2009 roku oraz druga, która przyszła na świat cztery lata później. Przez długi czas o ich związku było wiadomo niewiele, ponieważ chronili prywatność i stronili od błysku fleszy, jednak rok temu, tuż przed 10. rocznicą ślubu, media obiegły niepokojące informacje, że przechodzą głęboki kryzys.

„Niestety w związku Magdy i Adriana wygasła namiętność. Od dłuższego czasu ich małżeństwo istnieje w zasadzie tylko na papierze. Potrzebowała przestrzeni. Chce pobyć z dala od męża i przemyśleć kilka spraw. Po jej powrocie mają podjąć decyzję, co dalej z ich małżeństwem”, donosił wówczas Fakt.

Szybko okazało się jednak, że były to jedynie złośliwe plotki, nie mające zbyt wiele wspólnego z prawdą. Zakochani udowodnili to kilka tygodni później, gdy odnowili ślubną przysięgę w otoczeniu najbliższych.

Ostatnio z kolei Magdalena Mielcarz potwierdziła w wywiadzie, że nie planuje więcej dzieci, chyba że urodzi je jej mąż. Teraz, z okazji 11. rocznicy, zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie z dnia ślubu.

Kim jest Adrian Ashkenazy, mąż Magdy Mielcarz?

Adrian Ashkenazy to 44-letni amerykański biznesmen i prawnik (ukończył Harvard), który ma korzenie żydowsko-polskie. Jest również właścicielem sieci hoteli. Wiadomo, że mąż Magdy Mielcarz ma troje rodzeństwa. Ich ojciec to znacząca postać dla stosunków polsko-żydowskich. Seweryn Ashkenazy był przedsiębiorcą, zajmującym się hotelarstwem, budownictwem i propagowaniem sztuki żydowskiego pochodzenia. To on był pomysłodawcą i zwolennikiem powstania i współzałożycielem w 1999 r. Towarzystwa Kultury Żydowskiej Beit Warszawa.

W galerii możesz zobaczyć nieliczne, wspólne zdjęcia pary  

1/5
Magdalena Mielcarz i w dniu ślubu z Adrianem Ashkenazym
Copyright @Instagram @magdalenamielcarz
1/5

Tak Magdalena Mielcarz wyglądała w dniu ślubu z Adrianem Ashkenazym w 2007 roku. Para obchodziła w tym roku jego 11. rocznicę.

2/5
Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy na Różach Gali, 23.11.2011 rok
Copyright @East News
2/5

Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy poznali się w 2006 roku. Ślub wzięli rok później. 

(na zdjęciu w listopadzie 2011 roku)

3/5
Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy na Różach Gali, 23.11.2011 rok
Copyright @East News
3/5

Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy wychowują dwie córki: Maję, urodzoną w 2009 roku oraz drugą, która przyszła na świat cztery lata później.

(na zdjęciu para w listopadzie 2011 roku)

4/5
Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy na pokazie Roberta Kupisza
Copyright @East News
4/5

Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy rzadko bywają na salonach i publicznie pokazują się razem

(na zdjęciu para w listopadzie 2011 roku na pokazie Roberta Kupisza)

5/5
Magdalena Mielcarz i Adrian Adrian Ashkenazy w 10. rocznicę ślubu
Copyright @Instagram @magdalenamielcarz
5/5

Tak Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy wyglądali, gdy świętowali 10. rocznicę ślubu w lipcu 2017 roku. Tym zdjęciem zażegnali krążące wówczas w mediach plotki o kryzysie w związku.

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.