Magdalena Cielecka, VIVA! 2017, 2/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są parą?!

Do mediów wyciekła wymowna fotografia...

Sabina Zięba 14 sierpnia 2019 11:00
Magdalena Cielecka, VIVA! 2017, 2/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Choć Magdalena Cielecka wydaje się twardo stąpającą po świecie kobietą, a jej talent aktorki cieszy się w Polsce dużym uznaniem, gwiazda dotychczas nie miała szczęścia w miłości. Jej związki m. in. z Andrzejem Chyrą, Łukaszem Garlickim i Dawidem Wajntraubem przeszły do historii, a ona cieszyła się życiem singielki. Jak widać niedługo! Czy znalazła pocieszenie w ramionach Bartosza Gelnera?

Związek Magdaleny Cieleckiej i Bartka Gellera

O tej relacji plotkowano już od paru miesięcy. Podobno poznali się podczas sylwestra, którego spędzili z grupą wspólnych przyjaciół w Atenach i szybko stali się parą. Razem występują również na deskach warszawskiego Teatru Nowego. Połączyła ich praca.

Już w ubiegłym miesiącu fani zauważyli, że zarówno Magdalena Cielecka, jak i Bartosz Gelner spędzają wakacje w Grecji. Mimo tego że nie wrzucili żadnej wspólnej fotografii, dla ich obserwatorów było to jednoznaczne, że urlop spędzają wspólnie. 

Choć dzieli ich spora różnica wieku (aktorka ma 47 lat, a gwiazdor jest od niej o 16 lat młodszy), jak donosi Party, mają wspólne priorytety - nie zależy im na założeniu rodziny, chcą koncentrować się na pracy, a w wolnych chwilach korzystać z życia i po prostu dobrze się bawić.

Ich relacja nie została oficjalnie potwierdzona... aż do tej pory! Rąbka tajemnicy uchylił projektant Robert Kupisz. To właśnie on opublikował na swoim profilu na Instagramie wspólne zdjęcie z wesela Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Wynika z niego, że na głośną uroczystość Magdalena i Bartek przyszli razem. Czy teraz zdecydują się skomentować łączącą ich relację?

Myślicie, że ten związek przetrwa próbę czasu?  

Bartosz Gelner, Magdalena Cielecka i Robert Kupisz na weselu Zborowskiej i Wrony

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@cielecka_magda.official @gelner_bartek #weselezosiiandrzeja#100lat xxx 📸 @lukaszjemiol

Post udostępniony przez Robert Kupisz (@kupiszrobert)

Bartosz Gelner i Magda Cielecka na ślubie Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony:

Marta Wojtal, Gwiazdy na ślubie Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony
Fot. Instagram/@martawojtal

Bartosz Gelner

Bartosz Gelner, 2019, Teatra Syrena
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.