Helena Englert
Fot. Tomasz Urbanek/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Helena Englert zmaga się z poważną chorobą?

Co jej dolega?

Redakcja VIVA! 21 lutego 2020 14:51
Helena Englert
Fot. Tomasz Urbanek/East News

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny niedawno rozpoczęła dorosłe życie i wyprowadziła się do USA. Studiuje na prestiżowej uczelni w Nowym Jorku NYU Tisch School of the Arts. To dla jej rodziców powód do dumy. 19-latka uczęszcza do tej samej szkoły, w której kształcili się: Woody Allen, Martin Scorsese, Adam Sandler, Lady Gaga, Alec Baldwin, Anne Hathaway czy Angelina Jolie. Nie każdy może się do niej dostać. Z pewnością osiągnie sukces! Helena Englert tęskni za rodzicami i przyjaciółmi. Święta Bożego Narodzenia spędziła w Polsce. Jak podaje portal JastrząbPost podczas pobytu w kraju zrozumiała, że będzie musiała lepiej zadbać o swoje zdrowie. Co jej dolega?

Co dolega Helenie Englert?

Za namową rodziny Helena Englert postanowiła zadbać o siebie i wykonała serię badań. Okazało się, że lekarze zdiagnozowali u niej guzki na strunach głosowych. Młoda aktorka przeżywała naprawdę trudne chwile. Mogła liczyć na wsparcie bliskich. Na szczęście badania wykluczyły, że są one groźne.

Helena Englert miała zadzwonić do rodziców i przekazać im następującą wiadomość. „Wykryto u mnie guzki na strunach głosowych. Teraz czas leczenia”, cytuje słowa aktorki JastrząPost. Czekają ją zabiegi z jonofortezy wapniowo-jodowej, masaż wibracyjny krtani, a także inhalacje.

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny wróciła już do Nowego Jorku. A na Instagramie zamieściła sentymentalny wpis. Jak podkreśliła, za chwilę minie pół roku od czasu, w którym wyprowadziła się z rodzinnego domu.
„Złapała mnie nostalgia bo zaraz minie pół roku od dnia w którym się tu wprowadziłam. Mogłabym napisać, że nic wtedy nie wiedziałam, że przez ten czas dorosłam, albo że odnalazłam siebie i moje przeznaczenie. Nie prawda. Dalej nie wiem, dalej nie umiem, dalej się gubię. Wciąż nie wiem za kim i w którą stronę iść. Albo czy w ogóle idę czy stoję w miejscu. Sama siebie nie rozumiem. Ale próbuje. Są złe i są dobre dni. Jest szczęście i są łzy. Ale są osoby, które są moją linią ciągłą niezależnie od wszystkiego. (...) Do wszystkich, którzy czują się dzisiaj zgubieni: znajdźcie kogoś kto nie będzie się bał zgubić razem z wami”, napisała.

Mamy nadzieję, że czuje się już dobrze. Życzymy dużo zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Złapała mnie nostalgia bo zaraz minie pół roku od dnia w którym się tu wprowadziłam. Mogłabym napisać, że nic wtedy nie wiedziałam, że przez ten czas dorosłam, albo że odnalazłam siebie i moje przeznaczenie. Nie prawda. Dalej nie wiem, dalej nie umiem, dalej się gubię. Wciąż nie wiem za kim i w którą stronę iść. Albo czy w ogóle idę czy stoję w miejscu. Sama siebie nie rozumiem. Ale próbuje. Są złe i są dobre dni. Jest szczęście i są łzy. Ale są osoby, które są moją linią ciągłą niezależnie od wszystkiego. Jula, Abi, P, Nadia, Sawa, Hela, Piotrek, Tosia i wiele, wiele innych. Was kocham. Czasami rozmawiamy, czasami nie, ale wiem, że nie ważne na którym kontynencie akurat jestem- u got my back. Do wszystkich, którzy czują się dzisiaj zgubieni: znajdźcie kogoś kto nie będzie się bał zgubić razem z wami.

Post udostępniony przez H E L A ✨ (@helena_englert)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*tries to catch a cab once*

Post udostępniony przez H E L A ✨ (@helena_englert)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.