O NIEJ JEST GŁOŚNO

Młoda i gniewna? Córka Jana Englerta na planie kłóci się z ojcem!

Czy to koniec współpracy Jana Englerta z Heleną?

Monika Katarzyna Krupska 10 kwietnia 2018 19:01

Choć mówiło się o niej od kilku lat, bliżej poznaliśmy ją w serialu Barwy Szczęścia. Helena, córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny, niedawno rozpoczęła pracę na planie Diagnozy. W serialu TVN gra u boku swojego ojca, co wpływa na atmosferę pracy, ponieważ młoda aktorka nie chce być z nim kojarzona…

Ciężka współpraca

„Helena jest przewrażliwiona. Zdobycie roli w serialu TVN było dla niej dużym sukcesem, ale i tak wydaje jej się, że wszyscy dookoła myślą, że dostała rolę po znajomości. A przecież na dokładkę gra córkę postaci granej przez Englerta”, wyjawia informator Faktu

Dodaje, że Helena jest „bardzo mocno wyczulona” na wszystkie komentarze ojca. „Na początku dawał jej rady na planie, ale stanowczo poprosiła go, by przestał. Helena pragnie udowodnić, że jest dobrą aktorką, a nie tylko córeczką tatusia. A Englertowi jest przez to bardzo przykro”, czytamy w dzienniku.

Przypomnijmy, że w Barwach Szczęścia współpraca Heleny z innymi aktorami też nie przebiegała dobrze. Według Faktu doświadczeni aktorzy byli zazdrośni o Helenę, ponieważ nastolatka zarabiała więcej od nich. Dodatkowo dziewczyna mogła podobno liczyć na specjalne traktowanie. Była przywożona i odwożona na plan, gdy inni musieli sami troszczyć się o transport.

Podoba Ci się Helena Englert? Myślisz, że zdobędzie popularność jako aktorka?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?