Czy to koniec współpracy Jana Englerta z Heleną?

Monika Katarzyna Krupska 10 kwietnia 2018 19:01

Choć mówiło się o niej od kilku lat, bliżej poznaliśmy ją w serialu Barwy Szczęścia. Helena, córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny, niedawno rozpoczęła pracę na planie Diagnozy. W serialu TVN gra u boku swojego ojca, co wpływa na atmosferę pracy, ponieważ młoda aktorka nie chce być z nim kojarzona…

Ciężka współpraca

„Helena jest przewrażliwiona. Zdobycie roli w serialu TVN było dla niej dużym sukcesem, ale i tak wydaje jej się, że wszyscy dookoła myślą, że dostała rolę po znajomości. A przecież na dokładkę gra córkę postaci granej przez Englerta”, wyjawia informator Faktu

Dodaje, że Helena jest „bardzo mocno wyczulona” na wszystkie komentarze ojca. „Na początku dawał jej rady na planie, ale stanowczo poprosiła go, by przestał. Helena pragnie udowodnić, że jest dobrą aktorką, a nie tylko córeczką tatusia. A Englertowi jest przez to bardzo przykro”, czytamy w dzienniku.

Przypomnijmy, że w Barwach Szczęścia współpraca Heleny z innymi aktorami też nie przebiegała dobrze. Według Faktu doświadczeni aktorzy byli zazdrośni o Helenę, ponieważ nastolatka zarabiała więcej od nich. Dodatkowo dziewczyna mogła podobno liczyć na specjalne traktowanie. Była przywożona i odwożona na plan, gdy inni musieli sami troszczyć się o transport.

Podoba Ci się Helena Englert? Myślisz, że zdobędzie popularność jako aktorka?  

1/6
Helena Englert
Copyright @instagram@helena_englert
1/6

Helena w serialu gra u boku ojca 

2/6
Helena Englert
Copyright @instagram@helena_englert
2/6

Nastolatka karierę rozpoczęła już kilka lat temu 

3/6
Helena Englert
Copyright @instagram@helena_englert
3/6

Helena jest bardzo aktywna w social mediach 

4/6
Helena Englert
Copyright @instagram@helena_englert
4/6

W przerwie świątecznej wybrała się na egzotyczne wakacje 

5/6
Helena Englert, dzieci gwiazd
Copyright @Helena Englert, Instagram/@helena_englert
5/6

W Tajlandii odpoczywała i zbierała siły na kolejny rok 

6/6
Helena Englert, dzieci gwiazd
Copyright @Helena Englert, Instagram/@helena_englert
6/6

Nastolatka przygotowuje się do międzynarodowej matury 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.