Grzegorz Markowski, VIVA! maj 2010
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Grzegorz Markowski ogłosił odejście z Perfectu, lecz... to nie koniec jego kariery!

Co dalej?

Sabina Zięba 22 listopada 2019 07:50
Grzegorz Markowski, VIVA! maj 2010
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Od momentu, gdy w mediach pojawiła się informacja o zakończeniu działalności zespołu Perfect, fani nie ukrywają swojego rozczarowania. Teraz okazuje się jednak, że grupa będzie grała nadal, lecz w zmienionym składzie. Co planuje Grzegorz Markowski?

Kariera solowa Grzegorza Markowskiego

Legenda polskiego rocka, Grzegorz Markowski, kilka tygodni temu ogłosił, że po blisko czterdziestu latach żegna się ze sceną. Większość sympatyków grupy Perfect zrozumiała, iż to całkowite zakończenie ich działalności. Obecnie wiadomo, że po prostu zmieni się skład - zabraknie w nim popularnego frontmana.

W rozmowie z Super Expressem, wokalista zdradził: „Ja po prostu odchodzę od zespołu Perfect. Uważam, że muzyka rockowa to jest muzyka energii, a nie chcę udawać energetycznego staruszka”.

Dodał również, że będzie nadal koncertował, lecz nie z pozostałymi członkami: „Zaczynam karierę solową. Zostawiam Perfect. Zostawiam im nazwę, zostawiam wszystko. Oni mają już jakieś projekty, pomysły. Ja po prostu przestaję funkcjonować w takim tempie. Tak, może się pojawić nowy wokalista albo kilku”. Podobno w tej decyzji wspiera go córka, Patrycja Markowska.

Będziecie tęsknić za zespołem w jego pierwotnym składzie?  

Grzegorz Markowski

Grzegorz Markowski
Fot. Marcin Kempski/ILIKE-PHOTO.COM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…