O TYM JEST GŁOŚNO

Gooral Zakolove gwiazdą Instagrama. Każde jego zdjęcie wygląda jak kadr z filmu!

Poznajcie bliżej Pana Tadeusza

Gabriela Czernecka 3 lutego 2019 14:51

Gooral Zakolove, czyli brodaty dojrzały mężczyzna gwiazdą Instagrama! Na jego koncie znajdziecie najpiękniejsze zdjęcia Zakopanego. Nie chodzi po najmodniejszych knajpach i nie ma zdjęć z celebrytami, a mimo to zyskuje ogromną popularność w sieci. Dlaczego? Bo stawia na  to, co najbliższe jego sercu - folklor, tradycję i autentyzm. I za to pokochały go tysiące. Poznajcie bliżej Pana Tadeusza, najsłynniejszego górala w Polsce!

Kim jest Gooral Zakolove - Instagram

Jeśli chcesz choć przez chwilę poczuć bajkowy i magiczny klimat gór, powinieneś odwiedzić ten profil. Jego pojawienie się na Instagramie wzbudziło nie lada sensację. Nikogo to jednak nie dziwi, bowiem te zdjęcia naprawdę zapierają dech w piersiach. Wydawałoby się, że w jego fotografiach nie ma nic nadzwyczajnego - starszy mężczyzna w typowym góralskim stroju pozuje do zdjęcia. W czym tkwi więc jego sukces? W hipnotyzującym spojrzeniu i autentyczności, które dopełnia wspaniała sceneria - magiczne zakątki Podhala.

Instagram Gooral Zakolove prezentuje w pełni urzekające kadry, na których mamy okazję podejrzeć najpiękniejsze podhalańskie miejsca. W rolę tytułowego Goorala wciela się Pan Tadeusz, starszy mężczyzna obdarzony niezwykłą osobowością i nietypowym poczuciem humoru. Gooral Zakolove nie pojawił się jednak znikąd. To postać stworzona na potrzeby promocji tego rejonu Polski.

Musimy przyznać, że stworzenie tak wyjątkowej i charakterystycznej postaci było strzałem w dziesiątkę. To pomysł Podhalańskiego Centrum Informacji Turystycznej Zakolove, która w ten sposób próbuje zainteresować tym pięknym rejonem nie tylko starszych, ale i młodszych Polaków. 

Za fotografie od jakiegoś czasu odpowiadają profesjonaliści, którzy sprawiają, że każde zdjęcie wygląda jak kadr z filmu. My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tych fotografii. A Wy?  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.