Jej stylizacje zachwycają!

Monika Katarzyna Krupska 21 maja 2018 07:31

Miliardera Elona Muska nie trzeba nikomu przedstawiać. Przedsiębiorczy 46-latek stoi za sukcesem m.in. PayPal, Tesli i SpaceX. Ostatnio zrobiło się o nim głośno, gdy na Gali MET pojawił się z nową dziewczyną Claire Elise Boucher, znaną jako Grimes. I choć nowa kobieta Muska jest bardzo ciekawa, to nie ona robi furorę na salonach. Jak się okazuje, filantrop ma bardzo piękną mamę, która ostatnio podbija Instagram! 

Kim jest Maye Musk? 

Matka miliardera to prawdziwa piękność. 70-latka jest modelką i dietetyczką. Pracę modelki zaczęła już w wieku 15 lat, czyli w 1960 roku! Początki nie były jednak łatwe, trudno było jej nawet związać koniec z końcem. W 1989 roku wraz z trójką dzieci przeprowadziła się z Johannesburga w Republice Południowej Afryki do Toronto. Tam, aby utrzymać rodzinę musiała pracować na 5 etatach! Praca urzędniczki na Uniwersytecie w Toronto zapewniła jej dzieciom darmową edukację w szkole. 

„Gdy dostałam pierwszą wypłatę, pierwsze co zrobiłam, to kupiłam tani dywan. Ponieważ nie było na czym siedzieć, siedzieliśmy wszyscy na podłodze. Za drugą wypłatę kupiłam komputer dla Elona”, mówiła w jednym z wywiadów Maye.

Rodzina Musków przez wiele lat żyła bardzo skromnie. Nie było ich stać nawet na zakup mięsa. Dzięki znajomości z właścicielem rzeźni, który co tydzień częstował ich pieczenią, mogli sobie pozwolić na jedzenie właśnie takiego rarytasu. 

Kobieta przez wiele lat pomagała swoim dzieciom. Mimo wszytsko nie przypisuje sobie sukcesu swoich dzieci. „To nie moja zasługa, ja im nie pomagałam. Pracowałam tak dużo, więc moje dzieci musiały być odpowiedzialne same za siebie”, wyznała. 

Wielka kariera 

Musk na swoim koncie ma okładki m.in. dla Vogue, Elle, Vanichi czy L'Officiel. Rozgłos zapewniła jej, jednak dopiero okładka dla New York Magazine. Kobieta odtworzyła słynne zdjęcie nagiej i ciężarnej Demi Moore dla Vanity Fair. Musk pokazała się z doczepianym brzuchem, czym wywołała sporo kontrowersji! Jej charyzmę dostrzegła nawet sama Beyone, która zaprosiła modelkę do teledysku Hunted. 

Dziś Musk może przebierać w propozycjach i mimo 70 lat w dalszym ciągu bierze udział w modowych kampaniach. Nie zwalnia tempa, swoje kolejne sukcesy pokazuje na Instagramie. Zobaczcie piękne zdjęcia mamy Elona Muska. Co o nich myślicie?  

1/6
Maye Musk, mama Elona Muska
Copyright @instagram@mayemusk
1/6

Maye Musk ma 70 lat 

2/6
Maye Musk, mama Elona Muska
Copyright @instagram@mayemusk
2/6

Karierę modelki rozpoczęła w wieku 15 lat 

3/6
Maye Musk, mama Elona Muska
Copyright @instagram@mayemusk
3/6

Początki nie było jednak łatwe 

4/6
Maye Musk, mama Elona Muska
Copyright @instagram@mayemusk
4/6

Kobieta musiała pracować na 5 etatach 

5/6
Maye Musk, mama Elona Muska
Copyright @instagram@mayemusk
5/6

Mimo wszystko nie poddała się i pracowała m.in. w urzędzie, modelingu i dietetyce 

6/6
Maye Musk, mama Elona Muska
Copyright @instagram@mayemusk
6/6

Dziś zachwyca swoimi stylizacjami i nie może narzekać na brak ofert

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.