Gamou Fall jest odkryciem tej edycji TzG. Iwona Pavlović nie wytrzymała. Nagle wkroczyła na parkiet
Finał „Tańca z Gwiazdami” przyniósł ogromne emocje. Gamou Fall i Hanna Żudziewicz zachwycili walcem wiedeńskim do tego stopnia, że Ewa Kasprzyk i Iwona Pavlović spontanicznie ruszyły na parkiet. Nie zabrakło też zabawnej wpadki „Czarnej Mamby”.

To był moment, obok którego trudno przejść obojętnie. Gamou Fall i Hanna Żudziewicz zaprezentowali walca wiedeńskiego w finale „Tańca z Gwiazdami”, a emocje na parkiecie błyskawicznie udzieliły się jurorkom. Ewa Kasprzyk jako pierwsza zerwała się z miejsca i ruszyła w stronę uczestnika. Chwilę później na parkiecie pojawiła się także Iwona Pavlović.
Gamou Fall i Hanna Żudziewicz zachwycili walcem wiedeńskim
Finał „Tańca z Gwiazdami” dostarczył widzom wielu emocji, ale występ Gamou Falla i Hanny Żudziewicz zdecydowanie przyciągnął uwagę jurorów. Para zaprezentowała walca wiedeńskiego, a reakcje po zakończeniu tańca mówiły same za siebie.
Jeszcze zanim wybrzmiały wszystkie komentarze jurorskie, w studiu zrobiło się naprawdę gorąco. Ewa Kasprzyk nie ukrywała emocji po występie Gamou Falla. Jurorka wstała zza stołu i ruszyła prosto na parkiet. Tam zrobiła kilka kroków z uczestnikiem programu, wywołując poruszenie zarówno wśród publiczności, jak i pozostałych jurorów. „Ja powiem tak, czy wiecie państwo, jakie jest marzenie skromnej jurorki? Czyli mnie? Znaleźć się w ramie Gamiego”, powiedziała jurorka.
Atmosfera w studiu błyskawicznie się rozkręciła. Widzowie mogli zobaczyć sceny, które w finałowych odcinkach programu zdarzają się niezwykle rzadko. Wszystko wskazywało na to, że występ Gamou Falla zrobił na jurorach ogromne wrażenie.



Ewa Kasprzyk i Iwona Pavlović ruszyły na parkiet
Na reakcji Ewy Kasprzyk jednak się nie skończyło. Chwilę później również Iwona Pavlović postanowiła podejść do Gamou Falla. „A ja też chcę! Ale uwaga, nie! My nie tańczymy, ja chcę ciebie poczuć, twoją ramę”, wyznała przewodnicząca jury. Czarna Mamba także pojawiła się na parkiecie i zatańczyła kilka kroków z uczestnikiem. Nagle długa, efektowna suknia jurorki niespodziewanie zaplątała się o wysokie szpilki. „Mam sukienkę, przepraszam! Przepraszam! Wybaczcie, ja wszystko temu człowiekowi zepsułam”, wyznała.
Taka reakcja Iwony Pavlović wywołała dodatkowe emocje wśród fanów programu. Jurorka rzadko pozwala sobie na tak spontaniczne zachowania podczas oceniania uczestników. Tym razem emocje wyraźnie wzięły górę.
Czytaj też: Po występie Magdaleny Boczarskiej w sieci zawrzało. "To już trzeci raz"
Chcesz zobaczyć tę treść?
Aby wyświetlić tę treść, potrzebujemy Twojej zgody, aby Instagram i jego niezbędne cele mogły załadować treści na tej stronie.
Po występie para otrzymała od jurorów 40 punktów. Maksymalna nota tylko potwierdziła, jak duże wrażenie zrobił finałowy taniec Gamou Falla i Hanny Żudziewicz.
„Duma i łzy wzruszenia”, „Zwycięstwo”, „Cudowni trzymam mocno kciuki za wygraną”, „Kryształowa kula musi być Waszą”, „musicie to wygrać”, „Oni tańczą najlepiej z całej 4 finałowej”, czytamy komentarze fanów.

