O NICH JEST GŁOŚNO!

Oto najpopularniejsza para trenerów w Polsce! Kim są Fit Lovers?

Na czym polega sukces Pameli i Mateusza, uczestników Ameryka Express?

Olga Figaszewska 5 września 2018 18:27

Inspirują, motywują i wykazują się niespożytkowanymi pokładami energii. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Sportem pasjonują się od dzieciństwa. Zawsze szli w jednym kierunku. Teraz kontynuują te drogę wspólnie i spełniają marzenia. Fit Lovers właśnie wzięli udział w nowym programie TVN - Ameryka Express, który zastąpi hitowy do tej pory Azja Express. O tym, jak sobie poradzili dowiemy się już dziś o 21.30 na antenie TVN! Co wiemy o tej energetycznej parze? Kim są? Czym się zajmują? Przekonajcie się sami!

Fit Lovers w Ameryka Express. Kim są?

Fit Lovers czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - najpopularniejsza w mediach społecznościowych para trenerów. Prowadzą kanał na YouTube, gdzie dzielą się z fanami swoim doświadczeniem, uczą zdrowych nawyków i przekazują wiedzę na temat sportu. Na ich stronie, możecie znaleźć plany dietetyczne i treningowe.

„Dziewczyny - koniec z dietami cud, wymyślnymi preparatami, efektem jojo i niezadowoleniem! Razem powalczymy o zdrowie, dobre nawyki żywieniowe i wymarzoną sylwetkę :) Jędrne pośladki, płaski brzuch, szczupłe nogi - to wszystko da się elegancko zrobić :)?", czytamy na stronie.

Oboje są absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego. Pamela posiada międzynarodowe kwalifikacje Trenera Personalnego oraz Instruktora Fitness i Nowoczesnych Form Gimnastyki. Jest utytułowaną zawodniczką Fitness Bikini Federacji IFBB. Trenowała taniec. Z kolei Mateusz jest trenerem personalnym z międzynarodowymi uprawnieniami, Instruktorem Gimnastyki Sportowej oraz utytułowanym zawodnikiem Wicemistrzem Polski federacji IFBB w Fitness Mężczyzn.

Pozytywna energia Fit Lovers jest zaraźliwa. Ich kanał śledzi ponad 1.3 mln osób, a na Instagramie obserwuje ich 833 tysiące fanów. Udowadniają innym, że warto spełniać marzenia! Wciąż się rozwijają. Na rynku ukazała się ich książka Para na całe życie. Zmotywuj się z Fit Lovers, a całkiem niedawno ruszyli ze swoim sklepem internetowym EL WARIATO. Stworzyli nawet własną linię kosmetyków! A teraz będziemy mogli ich podziwiać na ekranie! Ten wyjątkowy duet zmierzy się ze swoimi słabościami w programie Ameryka Express! Jak sobie poradzą? Tego dowiemy się już dziś z premierowego odcinka programu! 

Jeśli jeszcze nie znacie Fit Lovers koniecznie zapoznajcie się z ich kanałem na YouTube! A może już jesteście El Wariato?  

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.