Filip Chajzer, Viva! luty 2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O NIM JEST GŁOŚNO

Filip Chajzer obiecał, że zje psią karmę, jeżeli...

Czy dotrzyma słowa?

Weronika Kostyra 31 maja 2018 14:01
Filip Chajzer, Viva! luty 2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Filip Chajzer ma nie tylko wyjątkowe poczucie humoru, ale przede wszystkim złote serce i chętnie angażuje się w akcje charytatywne. Za to cenią go fani – na Facebooku obserwuje go aż 819 tysięcy osób. Dziennikarz potrafi też skutecznie przekonywać innych do pomocy. Tak było i tym razem, jednak spełnienie zobowiązania, którego podjął się w zamian, może nie przyjść mu tak łatwo…

Filip Chajzer zje psią karmę?

Kilka dni na swoim profilu na Facebooku Filip Chajzer ogłosił zbiórkę środków potrzebnych na ratowanie schroniska dla zwierząt w Celestynowie, któremu groziło zamknięcie. Potrzebne było aż 50 tysięcy złotych. Aby jednak zachęcić fanów do wpłacania pieniędzy obiecał, że zje psią karmę jeżeli uda się to zrobić!

Miłośnicy zwierząt nie zawiedli i kwotę udało się zebrać w błyskawicznym tempie. „Aaaaaaa Mamo, jak Mamę kocham, udało się jest ponad 50.000PLN.Celestyniaki - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie mogą zapomnieć już o dotychczasowych długach i dalej ratować psy i koty, tak jak robili to przez 60 lat. Dziękuję z całego serca za to, że uratowaliście schronisko w Celestynowie. Teraz konkrety. Obiecałem, że jeśli dobijemy do 50.000 to z radości razem z piesełami zjem piesełową karmę... Taka karma... Pucha już kupiona. Czas na śniadanie mistrzów... Życzę Państwu miłego oglądania”, zapowiedział.

Sądzicie, że dotrzyma słowa? 

Filip Chajzer
Fot. Facebook @ChajzerFilip

Filip Chajzer
Fot. Facebook @ChajzerFilip

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.