Filip Chajzer przeprosił za homofobiczne odzywki
Fot. Instagram @filipchajzer
Z ŻYCIA GWIAZD

Filip Chajzer pokazał urocze zdjęcie z kilkutygodniowym synem: „Jest upragniona chwila bez kwilenia!”

Weronika Kostyra 4 grudnia 2017 08:50
Filip Chajzer przeprosił za homofobiczne odzywki
Fot. Instagram @filipchajzer

 

26 października 2017 roku Filip Chajzer został ojcem. Początkowo dziennikarz Dzień Dobry TVN zaprzeczał temu faktowi, z obawy przed nadmiernym zainteresowaniem mediów, jednak koniec końców zdradził, że jego partnerka, Małgorzata Walczak, urodziła w jednym z warszawskich szpitali ich pierwszego syna. Po kilku dniach dziennikarz wyjawił, że jego syn ma na imię Alex, a nie jak wcześniej sądzono Jerzy.

 

Filip Chajzer z synem

Teraz Filip Chajzer opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z kilkutygodniowym synkiem. Internauci są zachwyceni chłopcem. „Panie Filipie ma Pan naprawdę wielkie serducho. W tych czasach pomaganie tak jak Pan to robi nie jest zbyt popularne. Życzę dużo zdrowia dla tej malutkiej kruszyny. Ma ojca superbohatera”, czytamy w komentarzach pod postem. To pierwsza wspólna fotografia, na której widać główkę małego Aleksa. Jego tata podpisał je: „Jest upragniona chwila bez kwilenia!”, a przy okazji przypomniał o swojej aukcji charytatywnej, gdzie samochód Polonez jest licytowany dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie da się opisać radości rodzica kiedy wiadomo, że ta cudowna kruszyna jest cała i zdrowa oraz strachu rodziców, którzy o ten stan walczą. Stąd ten skromny pomysł z aukcją. Oby sprzęt oklejony serduszkami WOŚP zawsze był w gotowości na oddziałach polskich szpitali”, dodał.

 

Dumny tata nawet teraz nie rezygnuje z pomocy innym. Stara się nie łączyć życia prywatnego ze swoim wizerunkiem zawodowym, ale jak widać nawet on nie może się czasami powstrzymać. W wywiadzie dla VIVY! powiedział: „Im dalej od show-biznesu po godzinach pracy, tym lepiej. Do dzisiaj nie wiem, po co staje się na ściankach. Nie rozumiem, dlaczego ludzie to robią, to próżne i żenujące.  Nie wyobrażam, że mógłbym moje ulubione zajęcie zamienić na puste small-talki na imprezach. To jest śmieszne, ale ja mam ogromne poczucie humoru, więc przynajmniej oglądając program Oliviera Janiaka mam dobry ubaw. Oczywiście, jest też granica robienia sobie jaj, nie wszystko mnie bawi. Są rzeczy ważne”.

 

Filip Chajzer z synem
Fot. Instagram @ChajzerFilip

 

Zobacz także: „On jest małym wielkim cudem”. Ukochana Filipa Chajzera po raz pierwszy o ich nowonarodzonym synku! Wzruszające słowa…

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.