Olga Figaszewska 7 lipca 2017 19:00
1/7
Weronika Chajzer
Copyright @Instagram
1/7

Zazwyczaj żyją w cieniu sławnego rodzeństwa, chociaż prywatnie odnoszą równie duże sukcesy. Filip Chajzer to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Chociaż stara się chronić prywatność swoją, jak i swoich bliskich, jednak ostatnio pochwalił się młodszą siostrą. Sam doskonale radzi sobie w polskim show-biznesie. A ona? Kim jest Weronika Chajzer?

 

Filip Chajzer opublikował na swoim profilu zdjęcie siostry, które opatrzył komentarzem.

 

Człowiek wylewa 7 poty na siłowni, ketle, burpeesy i inne zwisy, bojler stoi w miejscu a tu jeb. Rodzona siostra. Gdzie sprawiedliwość?

 

Fani nie przeszli obojętnie wobec urody dziewczyny i nie szczędzili jej komplementów.

 

Kim jest Weronika Chajzer? Czym się zajmuje? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii.

 

Polecamy też: Czas Zygmunta i Filipa Chajzerów! Jak powrócili na szczyt i co mówili o swoich relacjach w VIVIE!?

2/7
Weronika Chajzer
Copyright @Instagram
2/7

Weronika Chajzer, młodsza siostra Filipa Chajzera zachwyciła wszystkich idealną sylwetką. Na swoim Instagramie publikuje sportowe, motywacyjne zdjęcia. Wiele osób zastanawia się, czy może prześcignąć Annę Lewandowską czy Ewę Chodakowską. Ma 186 cm wzrostu i kocha sport. A zamiłowanie do aktywności fizycznej zaszczepił w niej ojciec, Zygmunt Chajzer.

Zobacz też: „Dzieci to strzała, którą wysyłamy w przyszłość”. Najsłodsze dzieciaki gwiazd na okładkach VIVY!

3/7
Weronika Chajzer
Copyright @Instagram
3/7

26-latka kocha siatkówkę. Przez lata jeździ na mecze polskiej reprezentacji.

Zygmunt Chajzer w ubiegłym roku mówił o córce w wywiadzie dla Rossnet.pl: „Jestem też działaczem sportowym i klub, w którym gra moja córka (Sparta Warszawa), znalazł się w pierwszej lidze. Córka gra amatorsko i jest pasjonatką siatkówki i świetną moją partnerką w tej dziedzinie”.

 

Zobacz też: Kinga Rusin i Reese Witherspoon z córkami. Kto jeszcze? Te córki wyglądają identycznie jak ich mamy!

 

4/7
Weronika Chajzer
Copyright @Instagram
4/7

„Jest cicha, skromna, małomówna, w przeciwieństwie do mnie i Filipa” – powiedział dumny Chajzer, po czym dodał: – Jest też wysoka, szczupła, piękna. Gdyby chciała być prezenterką, to dlaczego nie, ale na razie nie chce”, zdradził Zygmunt Chajzer Fakt24.

 

Zobacz też: Jennifer Garner i Ben Affleck razem na wakacjach. To najszczęśliwsza rozwiedziona para na świecie!

 

 

5/7
Weronika Chajzer
Copyright @Instagram
5/7

W rozmowie z dziennikiem, prezenter wyznał, że Weronika  jest przeciwieństwem Filipa. Charakterem jest bliższa mamie, która unika życia w blasku fleszy.

 

Zobacz też: Filip Chajzer zostanie tatą!

6/7
Weronika Chajzer
Copyright @Instagram
6/7

W wywiadzie dla "Świat i Ludzie", Zygmunt Chajzer zdradził, że jego najmłodsza córka z powodzeniem mogłaby wybrać karierę modelki.  „Skończyła jednak zarządzanie i pracuje w jednej ze stacji telewizyjnych”, dodał.

 

Polecamy też: „Nie podniosłem się do dzisiaj’’. Filip Chajzer po raz pierwszy tak szczerze o stracie syna

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.