Ben Affleck, Jennifer Garner, wspólne wakacje po rozwodzie
Fot. Ons
O TYM JEST GŁOŚNO

Jennifer Garner i Ben Affleck razem na wakacjach. To najszczęśliwsza rozwiedziona para na świecie!

Gabriela Czernecka 6 lipca 2017 14:45
Ben Affleck, Jennifer Garner, wspólne wakacje po rozwodzie
Fot. Ons

Rozwód Bena Afflecka i Jennifer Garner ciągnął się przez ostatnie dwa lata. Pierwszą informację o rozwodzie pary podano w 2015 roku. Ta informacja wstrząsnęła Hollywood, gdyż zaledwie kilka dni wcześniej para świętowała dziesiątą rocznicę ślubu. Para wydała wówczas oświadczenie do mediów, w którym zgodnie potwierdzili, że są w trakcie rozwodu. Choć cała procedura związana z rozwodem przeciągała się, para utrzymywała ze sobą dobre relacje i nie obrzucała się w wywiadach błotem. Dziś już są po rozwodzie, ale jak widać ich wzajemne stosunki nie uległy zmianie, wciąż łączy ich silna więź. 

Polecamy:  „Forbes’’ obliczył, kto jest najbardziej przepłacaną gwiazdą na świecie. Wyniki mogą zaskoczyć

Rozwód Bena Afflecka i Jennifer Garner 

Para poznała się w 2001 roku na planie wspólnego filmu „Pearl Harbor”, ale zapałali do siebie uczuciem dopiero dwa lata później podczas kręcenia „Daredevil”. Od tamtej pory Ben Affleck i Jennifer Garner byli nierozłączni. Do czasu. Kilka dni po świętowaniu 10 rocznicy ślubu ogłosili, że podjęli decyzję o rozwodzie. Pozew rozwodowy złożyła sama Jennifer Garner. Media zaczęły doszukiwać się informacji dotyczących tego, dlaczego para podjęła tak drastyczne kroki. O rozstanie obwiniano aktora. 

Zobacz: Separacja Justyny i Macieja Steczkowskich wywołała burzę! Zobaczcie 10 najsłynniejszych rozstań


Mówiono, że miłość Bena Afflecka do hazardu była silniejsza niż do Garner. Kolejno pojawiły się informacje, że Affleck zmaga się z narkotykami i alkoholem. Media ujawniły również, że Ben Affleck miał romans z nianią. To przelało falę goryczy. Bena Afflecka zalała w sieci fala hejtu, a prasa nie pozostawiała na nim suchej nitki. W obronie męża stanęła w końcu Jennifer Garner i udzieliła obszernego wywiadu, w którym opowiedziała, że zanim dowiedziała się o „romansie” męża, byli już w separacji.

Przeczytaj: „Zakończyłem terapię uzależnienia od alkoholu”. Poruszające wyznanie Bena Afflecka wstrząsnęło światem

Dzieci Bena Afflecka i Jennifer Garner 

Ben Affleck i Jennifer Garner wychowują trójkę dzieci: Violet, Seraphinę i Samuela. Ben Affleck i Jennifer Garner mimo rozwodu niemal nieustannie spędzają czas ze swoimi dziećmi. Para samą informację o rozwodzie potwierdziła, jednocześnie informując, że ich decyzja nie zaważy na losie dzieci, które są dla nich najważniejsze. I faktycznie, najnowsze zdjęcia to potwierdzają. Ben Affleck i Jennifer Garner 4 lipca świętowali razem w towarzystwie dzieci na wspólnym wypoczynku.

Wspólne zdjęcia uśmiechniętych i świetnie bawiących się w swoim towarzystwie byłych małżonków obiegły świat. Pojawiły się nawet komentarze, że parę nadal łączy coś więcej. I mają rację, Ben Affleck i Jennifer Garner wciąż łączy silna więź - więź przyjaźni.

Zobacz także: Ślub, ciąża, narodziny dzieci. Najważniejsze momenty z życia Brada i Angeliny na okładkach magazynów

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.