VIVA! 21 września 2016 14:05
1/8
Angelina Jolie i Brad Pitt na okładkach
Copyright @
1/8

Koniec Brangeliny! Angelina Jolie i Brad Pitt byli najgorętszą parą show-biznesu, a ich zdjęcia gościły na okładkach milionów gazet. Ale tylko na nielicznych wystąpili razem. Media wpuszczali do swojego życia tylko przy okazji najważniejszych wydarzeń, a honoraria z sesji zdjęciowych zawsze przekazywali na cele charytatywne. Przypomnijmy najsłynniejsze wspólne okładki pary!

 

Polecamy też: Angelina Jolie i Brad Pitt. Najpiękniejsza para świata na czerwonym dywanie

2/8
Angelina Jolie i Brad Pitt na okładce Paris Match
Copyright @
2/8

W 2006 roku Angelina Jolie urodziła swoje pierwsze dziecko - Shiloh.

W tym samym roku, para zdecydowała się adoptować maleńką Zaharę - dziewczynkę z Etiopii, którą opuścili rodzice. Angelina wcześniej adoptowała już małego Maddoxa, a później do rodziny Jolie-Pitt dołączył chłopiec z Wietnamu Pax Thien. Prasa atakowała małżeństwo za propagowanie adopcji dzieci z krajów Trzeciego Świata. Zarzucano im nawet, że je... kolekcjonują. Jednak Brad i Angelina nie stracili popularności i sympatii ludzi.

W ich przypadku, odwiedzanie afrykańskich sierocińców to nie „moda na pomaganie” i walka o wizerunek. Angelina została oficjalną ambasadorką ONZ. W działania organizacji zaangażowała się w stu procentach.

3/8
Angelina Jolie i Brad Pitt na okładce VIVY! z dzieckiem
Copyright @
3/8

Pierwsze biologiczne dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta przyszło na świat w 2006 r. W ostatnich tygodniach ciąży para uciekła do Namibii, gdzie znajdowała się pod opieką wykwalifikowanego personelu w jednym ze szpitala. Uwagę prasy przykuły problemy kraju i nędza z jaką borykają się jego mieszkańcy.

4/8
Angelina Jolie i Brad Pitt na okładce W z dziećmi
Copyright @
4/8

W 2008 r. świat obiegła okładka wydania magazynu "W". Sesja zdjęciowa, w której Angelina Jolie i Brad Pitt pozują do zdjęć z gromadką dzieci, miała być prowokacją dla mediów.

5/8
Angelina Jolie i Brad Pitt na okładce VIVY!
Copyright @
5/8

 W 2008 r. w szpitalu w Nicei na świat przyszły bliźniaki - Knox i Vivienne.
Ich narodzinami żył cały świat. Zdjęcia z sesji zdjęciowej najsłynniejszych bliźniąt kosztowały 15 milionów dolarów. A cała suma zasiliła konto Fundacji Jolie-Pitt.

6/8
Angelina Jolie w obiektywie Brada Pitta okładce W
Copyright @
6/8

Fotografowali ja najwięksi fotografowie tego świata. W takim wydaniu nie widział jej jeszcze nikt!

W 2008 r. ukazały się piękne, intymne ujęcia gwiazdy, wykonane przez samego Brada Pitta. Na okładce magazynu "W", Angelina Jolie karmi jedno z bliźniąt.

7/8
Angelina Jolie i Brad Pitt na okładce Hello
Copyright @
7/8

Nic nie wzbudzało tyle emocji jak długo wyczekiwany ślub królowej i króla show-biznesu. Angelina Jolie i Brad Pitt postanowili powiedzieć sobie sakramentalne „tak” w sierpniu 2014 r. Sam ślub utrzymywano w dużej tajemnicy. Uroczystość odbyła się w jednym z zamków we Francji, a najważniejszymi gośćmi były oczywiście dzieci aktorów. To one przyozdobiły welon panny młodej swoimi rysunkami.

8/8
Angelina Jolie i Brad Pitt na okładce Vanity Fair
Copyright @
8/8

Kiedy zaczęto mówić o kryzysie w małżeństwie najgorętszej pary show-biznesu, sami zainteresowani dementowali wszelkie spekulacje. Okładka włoskiego "Vanity Fair", była jedną z pierwszych sesji zdjęciowych od ich czasu ślubu.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.