Najgłośniejsze rozstania 2022: Cichopek i Hakiel, Shakira i Pique, Królikowski i Opozda
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News, Alexander Hassenstein - FIFA/FIFA via Getty Images, Olga Majrowska
O tym się mówi!

Te relacje nie przetrwały próby czasu. Oto najgłośniejsze rozstania gwiazd 2022 roku

Które osoby zamknęły w swoim życiu pewne rozdziały?

Aleksandra Frankowska 28 grudnia 2022 15:52
Najgłośniejsze rozstania 2022: Cichopek i Hakiel, Shakira i Pique, Królikowski i Opozda
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News, Alexander Hassenstein - FIFA/FIFA via Getty Images, Olga Majrowska

Od miłości do nienawiści jest podobno niedaleko. I chociaż nie każde rozstanie kończy się z przysłowiowym hukiem, wciąż sprawia smutek i przynosi sporo nostalgii. Gwiazdy, które w tym roku zdecydowały się na rozstanie, robiły to w różny sposób. Niektóre z ogromną elegancją i szacunkiem dla drugiej osoby oraz wspólnie spędzonych lat. Inne rozpoczęły sądowe batalie, gdyż w grę wchodzą do podziału liczne majątki. Które gwiazdy rozstały się w 2022 roku?

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Warnke zabrała głos. Zdradziła, co myśli na temat powrotów do byłych partnerów

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Spędzili wspólnie 17 lat. Wydawali się parą idealną, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie "Tańca z gwiazdami", gdzie jako duet wytańczyli sobie Kryształową Kulę. Wówczas rozkwitła również ich miłość. Para doczekała się dwójki dzieci, pięknego domu, szkoły tańca i wielu ciekawych projektów. Okazuje się jednak, że nie zawsze to, co z zewnątrz wygląda idealnie, jest takie też wewnątrz. W tym roku Cichopek i Hakiel wspólnie wydali oświadczenie, że zdecydowali się zakończyć swoje małżeństwo. Rozstali się w zgodzie, również z uwagi na dwoje dzieci. Aktualnie każde z nich układa sobie już życie z nowymi partnerami.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

W październiku, po 6 latach małżeństwa, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poinformowali o rozstaniu. "Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu", napisali w swoim oświadczeniu w mediach społecznościowych. Para doczekała się córki Heleny, której prywatności zawsze bardzo strzegła. O swojej relacji również nie opowiadali wiele, jedynie w konkretnych wywiadach. W przyszłym roku świętowaliby 10-lecie swojej relacji... Niestety.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się. "Była to decyzja trudna, lecz konieczna", napisali w oświadczeniu 

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Maffashion i Sebastian Fabijański

Kontrowersyjny aktor i jedna z najlepszych polskich blogerek modowych związali się ze sobą mimo zdziwienia show-biznesu. Para doczekała się syna Bastiana. Wybudowali wspólnie spektakularny dom i zdążyli w nim zamieszkać... jednak na krótko. Sebastian Fabijański uwikłał się w trudną sytuację z Rafalalą. Mówiło się o zdradach, zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Partnerzy początkowo byli bardzo oszczędni w słowach, jednak relacji nie udało się uratować. Maffashion układa swoje życie na nowo w przepięknym apartamencie razem z synkiem. Fabijańskiego co jakiś czas można spotkać z Bastianem, który jest oczkiem w głowie swojego taty.

Sebastian Fabijański o związku z Maffashion
Fot. VIPHOTO/East News

Shakira i Pique

Poznali się podczas Mundialu w RPA i pozostali nierozłączni. Chociaż nigdy nie wzięli ślubu, doczekali się dwóch synów. Nie miała dla nich nawet znaczenia 10 letnia różnica wieku. Wszystko układało się świetnie. Pique grał w Barcelonie, a Shakira mieszkała wraz z nim i dziećmi w Hiszpanii, realizując na odległość swoje projekty muzyczne. Aż do czasu, kiedy na jaw wyszła niewierność Pique. To załamało Shakirę, która trafiła do szpitala. Kochanką piłkarza okazała się 20-kilkuletnia Hiszpanka. Shakira bardzo szybko podniosła się po ciosie, jaki otrzymała od partnera i rozpoczęła sądową batalię o synów, z którymi pragnie wyprowadzić się do USA. Wszystko wskazuje na to, że jej się to uda. 

Shakira, Gerard Pique, Zurych, Szwajcaria, 09.01.2012 rok
Fot. Alexander Hassenstein - FIFA/FIFA via Getty Images

Shakira, Gerard Pique rozstali się?
Fot. Exclusivepix Media / Zuma Press / Forum

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już po rozwodzie! Znamy szczegóły

Antoni Królikowski i Joanna Opozda

W wakacje 2020 roku media obiegła informacja, że Antoniego Królikowskiego i Joannę Opozdę połączyło gorące uczucie. Pojawili się razem na urodzinach dziennikarki muzycznej i prezenterki Gabi Drzewieckiej. Paparazzi wykonali wówczas zdjęcia, na których świeżo upieczona para nie szczędziła sobie czułości...

Pierwszy kryzys przyszedł już pod koniec tego samego roku. Wówczas aktorka ogłosiła, że podjęli decyzję o rozstaniu. „W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy”, napisała wówczas w sieci.

Ale dali sobie kolejną szansę i już w lutym znów byli razem. Wyjechali wówczas w góry, by odetchnąć. Coraz częściej wspominano o zaręczynach i ślubie. Antoni Królikowski i Joanna Opozda stanęli przed ołtarzem 7 sierpnia 2021 roku w parafii świętego Wojciecha na warszawskiej Woli. Tego dnia towarzyszyli im najbliżsi i przyjaciele. Chwilę później żona aktora potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Wydawało się, że odnaleźli szczęście, ale były to tylko pozory... Ich synek Vincent przyszedł na świat pod koniec lutego 2022 roku a para miała rozstać się jeszcze przed jego narodzinami. Powodem była niewierność Antoniego Królikowskiego, który szybko znalazł sobie nową sympatię. Ich małżeństwo tym samym nie przetrwało nawet roku...

Czytaj także: Joanna Opozda i Antoni Królikowski postanowili się rozwieść. Oto burzliwa historia ich miłości

Joanna Opozda, Antoni Królikowski, premiera filmu „Banksterzy”, Warszawa, 12.10.2020 rok
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Opozda, Antoni Królikowski, premiera filmu „Banksterzy”, Warszawa, 12.10.2020 rok

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

W przypadku tej pary mówiło się nawet o ślubie i dalekich planach na przyszłość. Kilka lat pięknej relacji w mgnieniu oka zmieniło się w tę, o której oboje chcą już zapomnieć. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska, choć nie są już razem, wciąż grają parę w serialu "M jak miłość". Z pewnością nie jest dla nich łatwe, zwłaszcza że mogłoby się wydawać, iż rozstanie przebiegło dość boleśnie dla aktorki. Pytana o Roznerskiego wielokrotnie reagowała dość gwałtownie. Los bywa niestety bardzo przewrotny...

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, 30 lat miesięcznika „Pani”, Warszawa, 22.10.2019 rok
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Maciej Orłoś i Joanna Twardowska

Po 26 latach małżeństwa rozstali się również dziennikarz Maciej Orłoś i jego żona, Joanna Twardowska. Przez wiele lat uchodzili za niezwykle zgodą parę. Po ogłoszeniu rozstania Orłoś nie chciał zbytnio komentować decyzji, którą podjęli wspólnie z żoną. Para zawsze dbała o swoją prywatność. Twardowska nie była jednak pierwszą żoną dziennikarza. Wcześniej ten związany był z Moniką Jóźwik, którą poznał jeszcze w trakcie studiów. 

"Tak, to prawda, ale nie chcę o tym rozmawiać. To moje życie prywatne, o którym nigdy nie lubiłem opowiadać" - mówił Orłoś.  

Maciej Orłoś, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.