Antoni Królikowski, Joanna Opozda, Gali Marki Roku w hotelu Hilton, Warszawa, 15.12.2021 rok
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Joanny Opozda i Antoni Królikowski postanowili się rozwieść. Oto burzliwa historia ich miłości

Przypominamy ich historię

Olga Figaszewska 12 maja 2022 14:56
Antoni Królikowski, Joanna Opozda, Gali Marki Roku w hotelu Hilton, Warszawa, 15.12.2021 rok
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Joanna Opozda i Antoni Królikowski byli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Byli, bowiem rozstali się w pierwszym kwartale 2022 roku, rzekomo jeszcze przed narodzinami ich synka Vincenta. Relacja ta przebiegała niezwykle dynamicznie - jeszcze na początku 2021 roku para rozstała się na jakiś czas, a kilka miesięcy później zdecydowała dać sobie drugą szansę i zaskoczyła media informacją o ślubie. Dziś natomiast można powiedzieć, że związek ten ostatecznie przeszedł do historii - byli zakochani zdecydowali się zakończyć swoje małżeństwo. A my przypominamy niezwykłą historię ich miłości.

Historia miłości Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy

Ta relacja od początku budziła ogromne zainteresowanie i emocje. Zakochani, szczęśliwi… Ale w pewnym momencie wszystko się zakończyło. Po chwilowym kryzysie Joanna Opozda i Antoni Królikowski zawalczyli o miłość. Ich ścieżki znów się połączyły!

Historia pary rozpoczęła się w lipcu 2020 roku. Wtedy po raz pierwszy zostali przyłapani przez fotoreporterów w jednej z restauracji. „Zainteresowanie mediów jest tak duże, że cóż ja mogę innego powiedzieć: to prawda, spotykamy się z Asią. Nie chcę się wdawać w szczegóły, ale dziękuję serdecznie za gratulacje”, mówił Antoni Królikowski w rozmowie z Plejadą.

Od tamtej pory, przestali ukrywać swoje uczucia. W mediach społecznościowych pojawiały się ich wspólne, romantyczne zdjęcia.  Wydawało się, że oboje odnaleźli u swojego boku miłość i szczęście. Na każdym kroku wspierali się w zawodowych wyzwaniach.

Zobacz też: Agnieszkę Maciąg i Roberta Wolańskiego łączy wyjątkowe uczucie. Są razem od ponad 25 lat 

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
Fot. VIPHOTO/East News

Niestety, po pół roku para postanowiła się rozstać. Co wydarzyło się między zakochanymi? Tego nie skomentowali. „W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze”, napisała wtedy aktorka. „Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku”, dodawała Joanna Opozda.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski zawalczyli o miłość

Następnie głos zabrał Antoni Królikowski: „Rozstanie z Asią to nasza prywatna sprawa i nie chcę komentować tego w żaden sposób poza tym, że jestem wdzięczny Asi za te miesiące i dziękuje za wszystko”, napisał aktor na Instagramie”.

To tylko wywołało falę spekulacji. Po pewnym czasie para dała sobie kolejną szansę. W lutym zakochani spędzali czas na wypoczynku w górach. I chociaż wielu nie dawało im szans na przetrwanie, to główni zainteresowani udowodnili, że prawdziwa miłość jest w stanie przezwyciężyć największe burze. Pytani o zażegnanie kryzysu nie komentowali tej sprawy.

Tylko my wiemy, dlaczego się rozstaliśmy. Powody oczywiście były, ale nie chcemy już do tego wracać. Nie ukrywam, że był to dla nas bardzo trudny czas, pełen stresu, łez i cierpienia. Wierzę jednak, że w życiu wszystko dzieje się po coś. Ostatecznie pokonaliśmy kryzys. Kosztowało to wiele pracy zarówno mnie, jak i Antka. Dziś jesteśmy szczęśliwi i to jest najważniejsze”, napisała Joanna Opozda w odpowiedzi na jeden z uszczypliwych komentarzy.  Tymczasem w mediach mówiło się zaręczynach i ślubie pary.

Zobacz też: Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska. Zaręczyli się za trzecim razem, swój związek długo trzymali w sekrecie

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
Fot. VIPHOTO/East News

Do sieci trafiła także treść zaproszeń, którą zakochani rozesłali do gości. Informacje szybko zweryfikowali główni zainteresowani.

„Chciałbym jeszcze tylko troszkę prywaty na koniec. Chciałem zadedykować tę piosenkę mojej narzeczonej, która ogląda nas teraz, ale nie może być z nami. Pozdrawiam Asiu, kocham cię, do zobaczenia, oglądaj nas! Nie śmiej się ze mnie za bardzo, będę się starał”, Antoni Królikowski potwierdzał medialne spekulacje o zaręczynach na Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego. Potem Joanna Opozda podzieliła się z fanami zdjęciem pierścionka.

Ślub zakochanych odbył się 7 sierpnia w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Z kolei przyjęcie weselne zostało zorganizowane w Pałacu w Zdunowie. Wśród gości nie mogło zabraknąć gwiazd polskiego show-biznesu. Ale największe wrażenie robiła oczywiście panna młoda! Joanna Opozda wyglądała zjawiskowo w kreacji niczym z bajki! Zaledwie kilka miesięcy później ukochana Antoniego Królikowskiego wyjawiła zaś, że jest w ciąży. Wówczas nic nie zapowiadało nadchodzącego kryzysu.

Zobacz też: Dzielą ich 24 lata, ale łączy wiele. Patrycja i Andrzej Sołtysikowie obchodzą 7. rocznicę ślubu

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
Fot. TRICOLORS/East News

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
Fot. Hornet/REPORTER

Joanna Opozda i Antoni Królikowski. Historia z nieszczęśliwym zakończeniem

Wraz z nadejściem 2022 roku nastąpił wielki przełom w relacji Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. O ile można było odnieść wrażenie, że aktor bardzo wspiera swoją ciężarną żonę, tak ostatecznie związek ten rozpadł się jeszcze przed narodzinami ich syna, który na świat przyszedł pod koniec lutego. Do tego czasu na mediach społecznościowych tej dwójki mogliśmy uświadczyć coraz mniej wspólnych zdjęć, co wówczas tłumaczyć można było ciążą Joanny. Dziś jednak można założyć, że miało to związek z narastającym kryzysem w małżeństwie.

Krótko po narodzinach Vincenta zaczęły pojawiać się doniesienia o rozstaniu pary. Powodem miała być niewierność Antoniego Królikowskiego. Joanna Opozda zakończyła związek jeszcze przed pójściem do szpitala. Aktorka nie znosiła ciąży najlepiej, a do tego wszystkiego doszedł stres związany z rozpadającym się związkiem i zdradami męża, który miał bardzo szybko znaleźć sobie nową partnerkę. „Joanna jest w rozpaczy, to spadło na nią tak nagle. Donoszenie ciąży i zdrowie synka było dla niej najważniejsze, dlatego postanowiła nie ujawniać, jaka jest prawda" - ujawniła serwisowi Pomponik osoba z bliskiego otoczenia załamanej kobiety, która nie tak wyobrażała sobie nowy etap w życiu...

Zobacz: Joanna Opozda o powrocie do pracy: „Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę”

Sam Antoni Królikowski skrzętnie omijał temat rozpadu małżeństwa. „Nie sposób komentować tego wszystkiego z szacunku dla niektórych osób i nie robię tego. Cieszę się, ze Vincent jest zdrowy, widzę go codziennie i wiem, że jakby nie było będzie dobrze" - tłumaczył dziennikarce „Party". W międzyczasie na anteny trafił nowy program TVN „Przez Atlantyk", w którym aktor wystąpił, gdy Joanna Opozda była w szóstym miesiącu ciąży. Podczas emisji uświadczyć mogliśmy emocjonalnych momentów oraz wyznań między nim a byłą żoną. Przed kamerą VIVY! wyznał, czy żałuje tego, że z show nie zostały wycięte ich wspólne sceny.

„Zobaczymy, czy tego żałuję. Akurat ten fragment widziałem, bo musieliśmy go z Aśką zautoryzować. Na szczęście podobał się jej bardzo, więc wszystko jest w porządku. […] Założenie programu jest takie, że trzeba pokazać ludzi, którzy wsiądą zaraz na łódkę. Ja w tamtym momencie byłem świeżo upieczonym mężem, byłem z żoną, która ma w brzuszku małego synka i za jakiś czas ma go urodzić" - tłumaczył Antoni Królikowski.

Ostatecznie Antek Królikowski i Joanna Opozda postanowili na dobre zakończyć swoje małżeństwo, które nie przetrwało nawet roku. Zapowiedzią nowego etapu w życiu dwójki byłych partnerów jest wpłynięcie papierów rozwodowych do Sądu Okręgowego w Warszawie. „Para czeka na wyznaczenie pierwszego terminu. Niewykluczone, że wszystko może przeciągnąć się w czasie nawet o rok... Do tego czasu małżonkowie powinni ustalić kwestię opieki nad dzieckiem oraz sprawy majątkowe" - donosi tabloid „Super Express". Życzymy im obu odnalezienia swojego szczęścia w miłości i zaznania wewnętrznego spokoju.  

Sprawdź również: Katarzyna Cichopek zabrała głos w sprawie rozstania z mężem: „Jest mi ciężko...”

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
Fot. VIPHOTO/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.