Sabina Zięba 16 lipca 2017 07:30
1/8
Copyright @East News
1/8

Filip Chajzer to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów radiowych i telewizyjnych. Urodził się 27 listopada 1984 roku w Warszawie. Jest synem dziennikarza Zygmunta Chajzera oraz Doroty, finalistki edycji konkursu Miss Lata z Radiem w 1983 roku. Karierę rozpoczął od pisania do takich magazynów, jak "Newsweek", "Życie Warszawy" i "Super Ekspress". W następnej kolejności przez dwa lata (do 2011 roku) współpracował z serwisem informacyjnym Stolica w TVN Warszawa. Przeszedł z niego do Dzień Dobry TVN, gdzie możemy go oglądać do dzisiaj. To właśnie dzięki temu programowi stał się rozpoznawalny.

Polecamy też: Chajzerowie, Stuhrowie, Królikowscy... Przypominamy słynne sesje ojców i synów dla VIVY!

W 2013 roku zdobył nagrodę plebiscytu Logo24.pl na Stylowego Mężczyznę Roku, a także Wiktora, jako "Odkrycie Roku 2013". Wtedy rozstał się również ze swoją żoną, Julią. Równocześnie wraz z ojcem prowadził audycje w Radiu Złote Przeboje. Tam zdobył doświadczenie i od 2014 roku przez dwa lata sam tworzył program "Piątek, piąteczek, piątunio" w radiowej Czwórce. Od marca 2015 roku prowadził "Małych Gigantów" w telewizji TVN. W lipcu tego samego roku przeżył osobistą tragedię - jego syn, Maksymilian, zginął w wypadku samochodowym. Po tym fakcie życie dziennikarza zupełnie się załamało. Sam mówił: "Ja się nie podniosłem do dzisiaj (...). Mam bardzo dużo zajęć, mam bardzo dużo na głowie, specjalnie sobie te wszystkie zajęcia wkładam, żeby ich było jak najwięcej, żeby ta moja doba była wypełniona od świtu aż do późnej nocy".

Polecamy też: „Nie podniosłem się do dzisiaj’’. Filip Chajzer po raz pierwszy tak szczerze o stracie syna

Ostatnio jednak okazało się, że nowa partnerka prezentera, Małgorzata Walczak, spodziewa się dziecka. Wspólnie wychowywać będą synka, Jerzego. A w naszej galerii możecie zobaczyć, jak przez lata zmienił się Filip Chajzer. Jego metamorfoza jest naprawdę niesamowita!

2/8
Copyright @East News
2/8

Filip Chajzer w 2006 roku w wieku 22 lat.

Polecamy też: Filip Chajzer zostanie tatą!

3/8
Copyright @East News
3/8
4/8
Copyright @East News
4/8
6/8
Copyright @ONS
6/8
7/8
Copyright @East News
7/8
8/8
Copyright @East News
8/8

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.